Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скоро в кіно: Фантастичний екшн від студії Sony «Людина-павук: Додому шляху нема»

26.08.2021
об 16:44

Стрічка Джона Воттса із Томом Холландом і Бенедиктом Камбербетчем вийде в український кінотеатральний прокат з 16 грудня.

Уперше за всю кіноісторію Людини-павука улюбленого супергероя викрито. Пітер Паркер більше не в змозі поєднувати звичайне життя та супергеройські обов’язки. Щоб повернути все назад, він звертається за допомогою до Доктора Стренджа… Проте ставки зростають і Пітер мусить відчути сповна, що означає бути супергероєм.

Джерело: B&H

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Горор «Втілення зла» від Джеймса Вана

Восени український глядач зможе побачити новий фільм, виробництвом якого займалися студії Warner Bros. Pictures, New Line Cinema. Новий горор від режисера стрічок «Аквамен», «Пила», «Закляття», «Форсаж 7» Джеймса Вана у кінотеатрах можна буде побачити з 9 вересня.

23.08.2021
об 13:01

Новини

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs подовжує термін прийому робіт до конкурсних програм

Цьогоріч кінофестиваль Kharkiv MeetDocs відбудеться у період із 26 вересня по 2 жовтня в гібридному форматі (онлайн та офлайн). Головна мета фестивалю – популяризація українського документального та ігрового кіно, розширення меж українського кіноглядача та культурний розвиток східної України.

25.08.2021
об 16:30

Новини

Скоро в ефірі: Мультимедійний проєкт «Україна, яку будуємо ми»

Днями на телеканалах «Україна» та «Україна 24» розпочне виходити програма «Україна, яку будуємо ми». Проєкт до 30-річчя незалежності нашої країни також можна буде побачити на диджитальних майданчиках групи.

24.08.2021
об 14:43