Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Фантастична драма «Остання місія Пола В.Р.»

25.08.2021
об 10:27

З 26 серпня в український кінопрокат виходить фільм «Остання місія Пола В.Р.» із Жаном Рено у головній ролі.

 

 

Фантастична драма «Остання місія Пола В.Р.» – це дебютна робота режисера та сценариста Ромена Кіро. Шість років тому він зняв однойменну короткометражку, ідею якої у повнометражному фільмі розширив.

 

 

Ромен Кіро зізнається, що джерелом натхнення для нього стала стрічка «Той, що біжить по лезу» (1982). Зйомки проходили у Парижі та Марокко. Декорації не будували, а лише підлаштовували існуючі споруди під свої цілі. Космічну базу знімали у закинутому спортивному центрі 1930-х років. Також у кадрі з’являться закинуті заправка та завод.

 

 

В драмі «Остання місія Пола В.Р.» події розгортаються у невизначеному майбутньому. Червоний місяць непомірно експлуатується людьми для отримання енергії. Траекторія руху небесного тіла змінюється і це загрожує зіткненням з Землею та знищенням усього живого на планеті. Єдиний астронавт, який здатен попередити трагедію – Пол В.Р. Проте з невідомих причин він категорично відмовляється від місії. Влада не розуміє та не схвалює такі дії, тож Пол вимушений переховуватися.

 

 

Джерело: SVOEkino

Читайте також:

Новини

Восени у кінотеатрах вийде фільм «Французький вісник» від «Ліберті, Канзас Івнінґ Сан»

Комедійна драма Веса Андерсона «Французький вісник» від «Ліберті, Канзас Івнінґ Сан» вийде в український кінотеатральний прокат 28 жовтня.

23.08.2021
об 12:04

Новини

Анімація від Disney та Pixar «Я – панда» вийде навесні

Сімейна анімація «Я – панда» з'явиться в українському кінотеатральному прокаті 10 березня.

22.08.2021
об 11:55

Новини

Скоро в кіно: Комедійний бойовик «Хороший, поганий, коп»

Реліз пригодницького фільму «Хороший, поганий, коп» режисера Джо Карнагана вийде на великі екрани в Україні 11 листопада. В головних ролях глядачі побачать акторів таких, як Джерард Батлер, Френк Ґрілло, Алексіс Лаудер, а також насолоджуватимуться музичними творами композитора Клінтона Шотера.

22.08.2021
об 13:29

Новини

Скоро в кіно: Горор «Втілення зла» від Джеймса Вана

Восени український глядач зможе побачити новий фільм, виробництвом якого займалися студії Warner Bros. Pictures, New Line Cinema. Новий горор від режисера стрічок «Аквамен», «Пила», «Закляття», «Форсаж 7» Джеймса Вана у кінотеатрах можна буде побачити з 9 вересня.

23.08.2021
об 13:01