Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скоро в кіно: Біографічна драма «Король Річард: Виховуючи чемпіонок» від Warner Bros. Pictures

31.07.2021
об 12:09

Фільм із Віллом Смітом у головній ролі на великі екрани вийде 18 листопада.

Річард Вільямс вперше привів своїх донечок на тренування щойно їм виповнювалося чотири з половиною роки. Маючи чітке бачення їхнього майбутнього та вдаючись до нестандартних методів, Річард точно знає, як забрати доньок Вінус та Серену з вулиць Комптона (Каліфорнія) та перенести на вершину світового спорту. Неймовірно зворушливий фільм про силу сім’ї, наполегливість та непохитну віру, які допомагають досягнути неможливого та змінити світ.

Варто зауважити, Серена та Венера Вільямс на сьогодні відомі як найуспішніші тенісистки світу. Сестри на двох вибороли 4 олімпійські золоті медалі та 30 нагород Турнірів Великого шолому.

Біографічну драму «Король Річард: Виховуючи чемпіонок» про амбіційного тренера та батька зняв режисер Рейнальдо Маркус Грін за сценарієм Зака Бейліна. Ціково, що на етапі узгодження акторського складу у кінематографічній спільноті піднімалися суперечки щодо доречності участі Вілла Сміта з огляду на його колір шкіри, який є значно світлішим ніж в Річарда Вільямса. В результаті Сміта погодили на роль, а компанію йому склали актори Джон Бернтал, Онжаню Елліс, Санія Сідні, Демі Сінґлетон та інші.

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

Marvel представив новий трейлер «Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець»

«Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець» повернувся з новим трейлером, що не лише розкрив трохи передісторію героя, але й показав чимало захоплюючих бойових сцен.

27.06.2021
об 12:03

Новини

Кіноосвіта в Україні: Експерти проаналізують потреби ринку та нададуть рекомендації вишам

На сьогоднішній день в сфері аудіовізуального мистецтва та виробництва існує 53 освітні програми, за якими профільні навчальні заклади щороку випускають більше тисячі молодих фахівців. Проте представники кіноіндустрії з року в рік констатують брак молодих спеціалістів в тій чи іншій сфері виробництва. Отже, Асоціація кіноіндустрії України разом із Центром «Соціальні індикатори» за підтримки Українського Культурного Фонду розпочали комплексне дослідження української системи кіноосвіти.

26.07.2021
об 17:20

Новини

Метрдотель «Пекельної кухні» Сергій Середа вчитиме гостей критикувати кухарів

Зустрічати гостей пекельного телересторану та дізнаватися в них правду про страви, а при нагоді й спонукатиме до детального аналізу буде ведучий «Пекельної кухні» Сергій Середа.

27.07.2021
об 13:56

Новини

Подробиці сюжету нового серіалу «Не зрікаються кохаючи» від Star Media

Чим вдаліше складається кар'єра Мілени – головної героїні серіалу «Не зрікаються кохаючи», який знімає кінокомпанія Star Media, тим з більшим гуркотом котяться в прірву її шлюб і стосунки з донькою.

20.07.2021
об 13:05