Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скоро в кіно: «Бебі Бос 2: Сімейний бізнес»

23.06.2021
об 15:55

З 1 липня на малечу та їхніх братиків і сестричок, а також батьків і дідусів із бабусями чекатиме нова зустріч із малюком, що виявися суперагентом під прикриттям. Вже цього літа ми дізнаємося, як складається життя кмітливого хлопчини.

Аніматори DreamWorks знову планують зустріч з харизматичним босом. Він носить краватку з пелюшок і знається на бізнес-планах більше, ніж на забавках. Цього разу перед Бебі Босом постають виклики і цілі не дитячого масштабу.

Нагадаємо, перша частина мультфільму вийшла 4 роки тому. Тоді сімейній стрічці вдалося отримати премію «Оскар» у категорії Найкращий анімаційний фільм та зібрати у світовому прокаті 528 млн. доларів при затратах на виробництво у 125 млн. доларів.

 

Джерело: B&H film distribution

 

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Фільм жахів «Та, що біжить лабіринтом»

Стрічка про смертельно небезпечну гру, де єдиний шанс врятуватись – рухатись вперед і не зупинятись. Режисер Матьє Турі триматиме глядачів у напрузі до самого фіналу історії.

16.06.2021
об 14:17

Новини

Актор «Чорної вдови» Девід Гарбор дражнить фанатів розповідями про свого героя Червоного вартового

У майбутньому довгоочікуваному фільмі Marvel «Чорна вдова» глядачі зможуть побачити не лише вже давно знайому Наташу Романову, але й Олексія Шостакова, якого грає американський актор Девід Гарбор. У період розквіту його герой Олексій був радянською версією Капітана Америки, про що йдеться у майбутньому фільмі.

20.06.2021
об 13:22

Статті

У Києві відбувся Фестиваль дитячого кіно

Мрія кожного з нас може стати реальністю. Як швидко вона здійсниться залежить від того, скільки зусиль докладати на шляху до справдження чогось такого недосяжного сьогодні й зовсім реального завтра. Звісно, багато також залежить від підтримки оточуючих. Дітям, чиї короткометражні фільми показали на великому екрані, стало сили бажання перетворити на можливість і в середу вони разом із батьками дивилися на свої перші стрічки.

21.06.2021
об 15:46