Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро у кіно:«ВЕЛИКИЙ ЧЕРВОНИЙ ПЕС КЛІФФОРД»

25.10.2021
об 10:21

Прем'єра стрічки в Україні відбудеться 2 грудня 2021 року. 

Захоплива яскрава пригода за мотивами світового бестселера! Чарівний пес Кліффорд живе у звичайній родині. Завдяки безмежній любові і турботі маленьке червоне цуценя вимахало до гігантських розмірів. Незвичайна істота одразу привертає увагу жадібної корпорації, яка задумала щось дуже лихе. Разом зі своїми двоногими друзями Кліффорд повинен зірвати їхні підступні плани.

• Студія: Paramount

• Оригінальна назва: CLIFFORD THE BIG RED DOG

• Старт в Україні: 02.12.2021

• Жанр: сімейна пригода

• Режисер: Волт Бекер («Елвін та бурундуки: Бурундомандри», «Старі Пси», «Король вечірок», «Реальні кабани»).

• У ролях: Джек Вайтхолл («Лускунчик і чотири королівства»), Сієнна Гіллорі (франшиза «Оселя зла», «Ераґон», «Реальне кохання»), Дебі Кемп.

Читайте також:

Новини

Світова прем'єра фільму «Будинок «Слово». Нескінчений роман» відбулась у Варшаві

На 37-ому Варшавському кінофестивалі відбулась світова прем'єра драми «Будинок «Слово». Нескінчений роман» режисера Тараса Томенка.

14.10.2021
об 10:55

Новини

Прем'єра стрічки:«МИСЛИВЦІ НА ПРИВИДІВ: З ТОГО СВІТУ»

Нова частина фантастичних пригод з оригінального всесвіту Мисливців на привидів! Успадкувавши старий занедбаний будинок, родина переїздить у маленьке містечко. Їхня поява збігається у часі з надзвичайною активністю паранормальних сил, які перевертають звичне життя з ніг на голову. Час настав! Нове покоління мисливців на привидів має будь що з’ясувати природу таємничого спадку і ліквідувати наслідки небувалих масштабів!

21.10.2021
об 14:15