Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Склад нової ради із держпідтримки кінематографії

31.03.2021
об 18:22

Сьогодні, 31 березня, Кабінет Міністрів схвалив проєкт розпорядження «Про утворення ради з державної підтримки кінематографії» та затвердив її персональний склад.

Міністерство культури та інформаційної політики з 2 лютого проводило конкурс з відбору членів ради з держпідтримки кінематографії. За його результатами конкурсна комісія шляхом таємного голосування обрала 7 членів Ради. Відповідно до закону «Про державну підтримку кінематографії в Україні», Міністерство культури та інформаційної політики та Державне агентство з питань кіно запропонували ще по одному представнику до складу цього органу.

 

Таким чином до складу ради увійшли:

 

- креативний продюсер, телеведучий та актор Юрій Горбунов;

- кіно- та телевізійний продюсер Артем Колюбаєв;

- режисер-постановник Анатолій Матешко;

- продюсер Олександр Недбаєв;

- виконавчий продюсер Маріанна Новікова;

- продюсер та кінознавець Поліна Томачова;

- актор та режисер Олексій Тритенко;

- керівник адвокатського об'єднання «АРОУ» Микола Чиханцов;

- продюсер Віктор Яриш.

 

Члени ради призначені строком на два роки, після завершення цього терміну їх повноваження припиняться автоматично.

 

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України 

 

Читайте також:

Новини

В українських кінотеатрах незабаром вийде фільм «Дорога Хаосу»

Жодних особистих секретів та світ містечка Прентісстаун без жінок у фантастично-пригодницькій стрічці «Дорога Хаосу» Дага Лаймана в кіно з 15 квітня.

26.03.2021
об 12:24

Новини

Чи варто чекати на новий проєкт Квентіна Тарантіно?

У 1992 році на кінофестивалі «Санденс» всі присутні стали свідками появи на арені кінематографу режисера, який дуже швидко став одним із найвпливовіших режисерів сучасності. Це історія успіху Квентіна Тарантіно, який сьогодні відзначає своє 58-річчя та продовжує радувати глядачів своїми новими роботами, що створює майже 30 років. Проте з виходу його останнього фільму «Одного разу в Голлівуді» минуло вже два роки, а зацікавленість фанатів і усього світу лише зростають, через що з’являється безліч теорій та роздумів щодо того, яким буде наступне творіння Тарантіно та чи буде воно взагалі.

27.03.2021
об 13:21

Статті

Як кохання та ревнощі зруйнували модну династію у стрічці Рідлі Скотта «House of Gucci»

Незважаючи на глобальну пандемію за певний застій у кіновиробництві, видатний англійський режисер Рідлі Скотт продовжує створювати все більше нових фільмів. Нещодавно він закінчив роботу над стрічкою «Остання дуель» і тепер з головою поринув у свій наступний проект під назвою «House of Gucci», який розповідає історію сім’ї, яка стала головним трендсеттером світу моди. Хоча дата прем’єри у США вже відома і запланована на 24 листопада 2021 року, деталей щодо самої стрічки не так багато. Так що ж на сьогодні відомо про нову роботу Рідлі Скотта?

27.03.2021
об 16:57

Новини

Акторський склад байопіку «Спенсер» поповнився виконавцями ролей Сари Фергюсон та графа Джона Спенсера

Байопік про леді Діану Спенсер, яку грає Крістен Стюарт, поповнив акторський склад виконавцями другорядних ролей колишньої дружини принца Ендрю, Сари Фергюсон, та графа Спенсера, батька Діани.

28.03.2021
об 12:09

Новини

Олександр Педан у свій день народження оголосив челендж

24 березня ведучий Imprоv Live Show Олександр Педан святкує народини. У свій персональний новий рік він поставив собі за мету купити електрокар, а ще підкорити одну з найскладніших гір Європи.

24.03.2021
об 12:55