Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скільки паличок зламав Деніел Редкліфф поки знімали поттеріану

05.12.2020
об 15:05

Нещодавно в одному зі своїх інтерв’ю виконавець ролі хлопчика-чарівника Деніел Редкліфф пояснив, чому велика кількість паличок зламалася під час зйомок «Гаррі Поттера», одну з частин якого наразі можна подивитися на великому екрані в кінотеатрах України.
 

Подейкували, що акторові Деніелу Редкліффу часто доводилося міняти окуляри, але у своєму інтерв’ю для YouTube каналу Hot Ones виконавець ролі Гаррі Поттера розповів, що їх було не так багато, як, наприклад, чарівних паличок. Під час фільмування восьми частин поттеріани, вони розсипалися не через звичний знос, а тому що актор постійно барабанив ними по ногах. Раз на три-чотири тижні вони ставали все більш хиткими, після чого просто розвалювалися. Редкліффу було шкода майстра з реквізиту, який завжди просив його не барабанити.


Що стосується окулярів персонажа, актор сказав, що насправді їх було не так багато, як розповідають у ЗМІ. Він впевнений, що навіть не розбивав жодної пари.

Нагадуємо, що минуло вже 19 років з моменту виходу першої стрічки кінофраншизи. Щоб відсвяткувати таку подію актори зібрались у Zoom за ініціативою одного з антагоністів картини Драко Малфоя. Насправді ж Том Фелтон, зовсім не схожий на свого героя, якщо не сказати, що він його повна протилежність. Завдяки такому красивому жесту, більша частина касту франшизи зняла спільне відео, яке потрапило відразу ж на YouTube, де кожен розповів що значить ця річниця особисто для нього. Деніел Редкліфф у свою чергу, як завжди виділився особливим почуттям гумору, назвавши цей день лише «репетицією ностальгії».


В даний час на Редкліффа чекає прем’єра його нового фільму «Втеча з Преторії», заснованого на правдивій історії про трьох політичних в'язнів, які в 1979 році втекли з місцевої в'язниці в Преторії.


Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

У листопаді в кінотеатрах покажуть пригоди Гаррі Поттера

Переглянути ще раз улюблені фільми про пригоди чарівника Гаррі Поттера та його друзів відтепер знову можна в кінотеатрах України. Деякі частини серії демонструватимуться мовою оригіналу.

29.10.2020
об 16:23

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»
Новини

Надприродна фантастика в новому шедеврі від творців «Гаррі Поттера» та «Пригод Паддінгтона»

«Таємничий сад» – це новий фільм, який з нетерпінням чекають прихильники творчості англійської та американської письменниці Френсіс Годґсон Бернет. Написаний ще на початку минулого століття, цей неймовірно захоплюючий дитячий роман став самою популярною книжкою письменниці і світовим бестселером. Вперше його було опубліковано у вигляді книжки аж у 1911 році! А окремі частини побачили світ ще раніше – протягом 1910 року.

03.06.2020
об 10:53

Новини

Вперше світ Гаррі Поттера відкриється для людей з порушеннями зору

Всесвітньо відомі стрічки «Гаррі Поттер і філософський камінь» та «Мадагаскар» можна буде переглянути в межах фестивалю «Дні доступного кіно» в національному онлайн-кінотеатрі, що проходитиме з 26 по 30 жовтня.

24.10.2020
об 15:57