Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Скільки людей готові відвідувати кіно в умовах пандемії

25.08.2020
об 14:24

Соціологи провели дослідження та розпитали українців, як змінились їхні глядацькі настрої через пандемію COVID-19.

Данні виявились такими: 78% респондентів планують почати відвідувати кінотеатр вже в цьому році, або завітають до кінозалу взимку наступного 2021 року. Відвідувати заклади як раніше в до карантинний період або навіть частіше планують 61% опитаних. 4,5% громадян були у кіно в перші тижні після відкриття громадських закладів.

25% тих, хто ще не ходив у кіно не робили цього через страх підхопити вірус. 42% - не відвідували кінозали через відсутність настрою, 18% - не знайшли в прокаті для себе нічого цікавого після пом’якшення карантину, а ще 20% просто не мають звички часто дивитись фільми на широкому екрані. А ось зменшити кількість відвідин кінотеатрів планують 17%.

Серед тих, хто відвідав кіно після пом’якшення карантину майже 14% вагались, чи робити це, адже боялись підхопити вірус. Ще майже 7% вагались через те, що в прокаті не було фільмів, які б могли зацікавити. Для 1,4% похід до кінотеатру одразу після пом’якшення обмежень став занадто дорогим задоволенням.

Опитування проводилось у липні по телефону, думку спитали у тисячі респондентів.

 

Джерело: Kyiv Media Week Global Marathon

 

Читайте також:

Новини

У Барселоні знову закриваються кінотеатри

Новий спалах Covid-19 у Каталонії змушує приймати радикальні рішення, зокрема, зачиняти кінотеатри. В Іспанії вони поновили роботу 26 червня і ось, аби убезпечити населення місцева влада запроваджує жорстокі заборони. Так, мешканці Барселони упродовж наступних двох тижнів не зможуть виходити з власних осель, окрім випадків крайньої потреби.

20.07.2020
об 13:12

Новини

У Китаї кінотеатри показують гарний результат

Кінотеатри Китаю вже тиждень як відновили свою роботу. Наразі в країні відкрито до 20% закладів. Глядачам демонструють голлівудські прем'єри початку року. Вперше кінозали спробували відчинити у березні, але тоді глядачі не дуже поспішали у кіно. Нині ж ситуація протилежна.

27.07.2020
об 11:19

Новини

В Одесі з’явиться кінотеатр на воді

Найбільший плаваючий кінотеатр в Україні, ба навіть в Європі, запрацює у найближчі вихідні. Подивитися з яхти чи човна можна буде лише два фільми і тільки упродовж суботи та неділі, 8 і 9 серпня відповідно. Квитки до експериментального закладу роздають безкоштовно.

03.08.2020
об 16:28