Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Студія Lionsgate придбала права на адаптацію нової книги Сьюзен Коллінз

22.04.2020
об 19:16

Авторка серії книг Сьюзен Коллінз повідомила, що закінчила роман The Ballad of Songbirds and Snakes, який надійде у продаж у травні. Студія Lionsgate вже придбала права на її адаптацію, повідомляє yabl.ua.

Квадрологія «Голодні ігри» є однією з найуспішніших франшиз нашого часу, яка заробила в світовому прокаті майже 3 мільярди доларів.

Lionsgate вже збирає команду, яка працювала над попередніми фільмами: Френсіс Лоуренс виступить режисером, Ніна Джейкобсон - продюсеркою, а Майкл Арндт адаптує сценарій.

Сюжет перенесе глядачів за 64 роки до подій основної трилогії. Головний герой - юний Коріолан Сноу, відомий як майбутній глава держави Панем. Він стає ментором Десяти Голодних ігор й намагається допомогти своїй коханій з 12-го району - того, де в майбутньому народиться Кітнісс Евердін.

Дана книга, яку вже пише Коллінз, вийде в травні 2020 року, і Deadline повідомляє, що глава Lionsgate Motion Picture Group Джозеф Дрейк «з нетерпінням чекає, коли вони знову будуть працювати разом над новим фільмом».

Офіційної назви і дати виходу у приквела «Голодних ігор» поки немає.