Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Сюрреалістична стрічка Дмитра Томашпольського демонструватиметься на міжнародному фестивалі

02.07.2020
об 12:10

На міжнародному фестивалі фільмів у жанрі фантастики Fantaspoa покажуть стрічку «Сторонній» українського режисера Дмитра Томашпольского. В нинішній програмі заходу заявлено понад 110 стрічок з різних країн світу.

У 2020-му Fantaspoa розпочнеться 24 липня та триватиме до 2 серпня. Фестиваль проходить у Бразилії з 2004 року, за 18 днів глядачі можуть побачити більше 100 фільмів у жанрі фантастики. В цьому році організатори вирішили перенести фестиваль в онлайн-формат. На платформі Darkflix учасники заходу зможуть побачити все те, що зазвичай демонструється на великому екрані під час проведення Fantaspoa.

Нагадаємо, що у центрі стрічки «Сторонній» інспекторка Глуховська, яка розслідує дивні зникнення людей у воді. Спочатку команда синхронного плавання розчинюється у басейні прямо під час виступу на публіці, потім пацієнт гідротерапевтичної лікарні зникає під час прийому ванни. Чи пов’язані ці випадки між собою та хто або що за цим стоїть і повинна розслідувати Глуховська. В її кар’єрі ще не було не розкритих справ. Це не просто нове розслідування, це виклик, завдяки якому інспекторка зможе дізнатись про себе багато нового. Головні ролі у фільмі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Продюсером виступила Олена Дем’яненко. Фільм Дмитра Томашпольського створено за підтримки Держагентства України з питань кіно та «Кінокомпанією Гагарін Медіа».

Слід зазначити, що фільм «Сторонній» відзначено багатьма нагородами міжнародних фестивалів кіно, зокрема тих, що проводились у США, Канаді, Колумбії, Японії.

Джерело: Facebook-сторінка Дмитра Томашпольского

Читайте також:

День Конституції: Фільми про права людини
Новини

День Конституції: Фільми про права людини

Сьогодні, в День Конституції України, ми вирішили поділитися з вами добіркою фільмів про права людини. VGL cinema зібрав в одній статті 7 стрічок, які є яскравою ілюстрацією того, як важливо, щоб закони працювали і їх дотримувались з холодним розумом та до дрібниць вивченою справою.

28.06.2020
об 18:53

Новини

В українського серіалу «І будуть люди» з’явився тизер

Перша світова війна, революція, прихід радянської влади – на телеканалі СТБ восени презентують історичну сагу «І будуть люди». Екранізація епохального роману Анатолія Дімарова складатиметься з 12 серій.

01.07.2020
об 14:29