Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Сиквел «Короля бельгійців» відкриватиме 11-й ОМКФ

29.08.2020
об 17:32

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкриє фільм «Босий імператор» Пітера Бросенса та Джессіки Вудворт. Копродукційна стрічка продовжить тему, задану в попередній роботі режисерського подружжя «Король бельгійців», яка отримала Гран-Прі 8-го ОМКФ.

Фільмом відкриття 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю стала комедія спільного виробництва Бельгії, Нідерландів, Болгарії та Хорватії. За сюжетом фільм «Босий імператор» розповідає про пригоди героя після подій у «Королі бельгійців». Коли Ніколас ІІІ зазнав вогнепального поранення в Сараєво і втратив свідомість, він прокинувся у санаторії на хорватському острові, що колись був відомою літньою резиденцією Тіто. Оточення короля намагається захистити його від новин про нещодавній крах їхнього королівства, що спричинив розвал Євросоюзу. Ніколас вимагає повернутися додому, але авторитарний директор санаторії Отто Кролл не дозволяє нікуди їхати. Лікар прописує королю процедури і реабілітацію, яка включає відмову від власного імені, тож тепер його звати Брежнєв. До санаторію прибуває делегація з Відня, яка сповіщає, що останній король бельгійців стане першим імператором Європи.

Прем’єра стрічки відбулась у 2019 році на кінофестивалі в Торонто в секції Contemporary World Cinema. У фільмі «Босий імператор» одну з ролей виконала дочка Чарлі Чапліна, британська та іспанська акторка Джеральдін Чаплін. Компанію їй склав німецький актор Удо Кір, який втілив на екрані персонажа Отто Кролла.

Політичну комедію зняла відома пара бельгійських режисерів Пітер Бросенс та Джессіка Вудворт, на рахунку яких вже 5 спільних фільмів. Сам Пітер Бросенс має 25-ти річний стаж роботи в кіноіндустрії. Його фільми отримали нагороди на 75 фестивалях по всьому світові.

 

Нагадаємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Film Industry Office: Стали відомі учасники пітчингу від ОМКФ

З 29 вересня по 02 жовтня автори кінопроєктів презентуватимуть свої роботи в межах секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні стали відомі учасники Пітчингу кінопроєктів, що знаходяться на стадії розробки, та ті, які візьмуть участь у секції Work-in-Progress, яка присвячена презентації фільмів на фінальній стадії зйомок або у постпродакшені.

18.08.2020
об 13:21

Новини

Оголошено склад журі Міжнародної конкурсної програми ОМКФ

Головою журі стане лауреат «Оскара», разом з ним оцінювати роботи будуть ісландські, португальські, українські та французькі діячі кіномистецтва.

28.08.2020
об 13:25