Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Шоуріл українських фільмів для кіноринку в Каннах

25.05.2022
об 14:12

Контент- наша зброя! Боротьба України за незалежність почалася не наприкінці лютого 2022 і навіть не 8 років тому. Вона тягнеться крізь століття. Про прагнення українців зберегти націю та небажання коритися ворогові було знято численну кількість фільмів – особливо в період із 2014 року й до сьогодні, коли питання захисту рідної землі постало як ніколи гостро. На Каннському кіноринку презентуєть українське кіно – нашу правду та нашу зброю.

До шоурілу увійшли фрагменти стрічок "Рейд" (2015), "Сторожова Застава" (2017), "Захар Беркут" (2019), "Ціна Правди" (2019), "Черкаси" (2020), "Весільний спадок" (2020), "Борщ. Секретний інгредієнт" (2020), "Найкращі вихідні" (2022), "Велика Прогулянка" (2022), а також фільмів, прем’єра яких, дуже сподіваємось, відбудеться цього року – "Довбуш", "Мирний 21", "Снайпер. Білий Ворон" та "Мавка. Лісова пісня".

Ідея та сценарій – Дмитро Майстренко, режисери монтажу – Олег Зборовський та Назар Зборовський, пост-продакшн – студія PostModern Postproduction, відео-супервайзер – Георгій Караманов, відеоінженер – Сергій Бабич, саунд супервайзер – Роман Гоменюк, звуковий монтаж, саунд дизайн та зведення звуку – Дмитро Синиця, зведення звуку 5.1 та перезапис – Євгеній Прикащиков, постпродакшн продюсерка – Катерина Єрошкіна, постпродакшн менеджер – Микола Василик.ф

У відео використана композиція "Ой у лузі червона калина" у виконанні Андрія Хливнюка.

Джерело: FILM.UA

Читайте також:

Новини

Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться На Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

Через повномасштабну війну, яку Росія веде проти України, частина 13-го ОМКФ відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. Відбіркова комісія ОМКФ відбере 8 проектів повнометражних фільмів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною.

26.04.2022
об 17:06

Новини

Коли українці зможуть побачити нового «Бетмена»

У Києві відкрились кінотеатри. Про відновлення роботи оголосили дві мережі: «Планета кіно» та «Мультиплекс». Про фільми, які транслюють нині у прокаті та коли українці зможуть подивитися нового «Бетмена» розповів директор «Планета кіно», Дмитра Деркач.

22.04.2022
об 16:27

Новини

«Коханці»: французький фільм згодом в українському кінопрокаті

Ліза – ідеальна дівчина, Сімон – типовий «поганий хлопець», і вони без тями закохані одне в одного. Але через свою важку вдачу Сімон змушений тікати зі звичного життя та переховуватись. Після трьох років очікувань Ліза виходить заміж за багатого та успішного чоловіка. Разом із ним вона вирушає на екзотичний острів в Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

20.05.2022
об 14:21