Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Шість років» за версією Девіда Ейра

09.05.2020
об 10:47
«Шість років» за версією Девіда Ейра

Девід Ейр – творець «Патруля» і «Загону самогубців» – планує екранізувати роман «Шість років» Харлана Кобена для Netflix. У майбутньому повнометражному трилері Ейр буде сценаристом, режисером і продюсером.

Шість років – саме стільки минуло відтоді, як головному герою Джейку Фішеру розбила серце кохана жінка. Наталі, а саме так її звали, вийшла заміж за іншого. Занурившись з головою в роботу, Джейк, вже професор коледжу, раптово дізнався з некролога про смерть чоловіка коханої. Він вирішує відвідати похорони, аби зустрітися з Наталі. Проте бачить там замість неї абсолютно незнайому жінку. Фішер вирішує будь-що  докопатися до істини й знайти кохання всього свого життя.

Це не перша екранізація Netflix творів Кобена. Сервіс раніше випустив британські мінісеріали «Безпека» з Майклом С. Холом і «Незнайомка» з Річардом Армітеджем і Ханною Джон-Кеймен. Ще два шоу з Іспанії і Польщі –  «Невинний» і «Чаща» – перебувають у виробництві.

Джерело: netflix.

Фото: books.google

Читайте також:

Новини

Студія Lionsgate придбала права на адаптацію нової книги Сьюзен Коллінз

Авторка серії книг Сьюзен Коллінз повідомила, що закінчила роман The Ballad of Songbirds and Snakes, який надійде у продаж у травні. Студія Lionsgate вже придбала права на її адаптацію, повідомляє

22.04.2020
об 19:16

Новини

«Disney» планує ремейк «Геркулеса»

Хвиля ремейків від кінокомпанії «Disney» збільшується з кожним роком. Крім фільмів про принцес, продюсери взялися й за екранізацію мультфільму 1997 року «Геркулес», про це повідомляє The DisInsider.

01.05.2020
об 11:08

Всесвітньо відомий проєкт "The Masked Singer" виходитиме в Україні під назвою "Маска"
Новини

Всесвітньо відомий проєкт "The Masked Singer" виходитиме в Україні під назвою "Маска"

Шоу «Маска», права на адаптацію якого для українського глядача в компанії Fremantle придбав канал "Україна", буде складатися з 12 епізодів.

01.05.2020
об 18:00

Новини

Офіційний трейлер документального фільму режисера Володимира Мули «UKE»

Цю національність у Північній Америці називають Ukrainians або коротко UKE. Часопис щільного проживання даного народу з народами континенту настільки довгий, як сама статистика. Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

05.05.2020
об 11:31