Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Що встигли зробити та де побувати учасники 12-го ОМКФ

16.08.2021
об 18:37

В серці Одеси за індивідуальним розкладом живе мікровсесвіт, який утворили організатори та учасники 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Вчора, 15 серпня, був перший повноцінний фестивальний день. Які заходи встигли відвідати та що подивилися гості події?

У день відкриття 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю, 14 серпня, напередодні урочистої церемонії відкриття та червоної доріжки глядачі мали нагоду подивитися фільм Девіда Лоурі «Легенда про Зеленого лицаря». Ця стрічка відкрила покази позаконкурсної програми «Гала-прем’єри». У другий день кінофестивалю розпочались покази фільмів-учасників Національної конкурсної програми. Зокрема, глядачі переглянули стрічку Мирослава Латика «Королі репу».

Під час пресзустрічі з авторами та акторами музичної драми «Королі репу» режисер Мирослав Латика розповів про те як знімався фільм.

«Спочатку фільм задумувався як драма, а потім це перетворилось у поєднання жанрів. В кінці ми отримали драму в стилі ґанґста-реп. Ми с самого початку запланували багато музики та спеціально монтували під музику», – прокоментував режисер МИРОСЛАВ ЛАТИКА.

 

Продюсер стрічки Дмитро Мінзянов розповів про цільову аудиторію.

«Ми розраховуємо на широку аудиторію, але перш за все фільм розрахований на молодь, оскільки в кіно звучить багато андеграудної музики», – зазначив ДМИТРО МІНЗЯНОВ.

 

У позаконкурсних секціях відбулись покази фільмів:

«Чоловік, який продав свою шкіру» режисера Каутера Бен Ганії («Фестиваль Фестивалів»);

«Герой» Асґара Фархаді («Фестиваль Фестивалів»), який отримав цьогоріч Гран-прі Каннського фестивалю;

документальну роуд-муві “Цей дощ ніколи не скінчиться” Аліни Горлової (“Українські Гала-прем’єри”).

Відомий актор Даніель Брюль та кінопродюсер Мальте Ґрунерт провели майстер-клас в межах “Літньої кіношколи” та представили свой новий спільний фільм “Поганий сусід” (“Гала-Прем’єри”).

“Я не очікував, що так багато людей прийде на фільм. І для мене успіх бачити сьогодні в залі стільки людей”, - зазначив Даніель Брюль.

 

Також майстер-клас провів режисер анімаційного кіно й учитель кількох генерацій українських аніматорів **Євген Сивокінь*.

“Натхнення приходить з різних джерел. Когось надихають художні твори, когось музика, живопис. Одного разу я йшов припорошеними снігом дорогами і надихнувся цією погодою так, що мені почали приходити образи, різні асоціації. І так народилася одна з моїх анімацій - “Засипле сніг дороги...”, - зазначив режисер.

 

У другий день ОМКФ розпочала роботу професійна секція Film Industry Office, в межах якої відбулась низка дискусій про кастинг-індустрію в Україні та світі, а також відбулась презентація діджитал-платформ DzygaMDB, E-Talenta та Dreamcast.

“Я дуже рада, що наша програма доповнилась форумом кастинг-директорів. Кілька років тому у нас відбулась зустріч DzygaMDB та Dreamcast, де ми зрозуміли, що ми не конкуренти, а партнери. Я дуже рада, що наша зустріч згодом переросла в тісну співпрацю із платформою Dreamcast та Українською асоціацією кастинг-директорів. Оля Любарова і її команда підготувала дуже цікаву програму для секції Film Industry Office, що відбувається в рамках ОМКФ. Я сподіваюсь, що звідси ви вийдете із новими знаннями”, - привітала усіх з відкриттям секції виконавча директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух.

 

У цей же день глядачі 12-го ОМКФ у кінотеатрі “Родіна” подивилися перші фільми української ретроспективи “Незалежні” - мелодрами “Шамара” (реж. Наталя Андрійченко) та “Кисневий голод” (реж. Андрій Дончик).

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Українські Гала-Прем’єри

Вже завтра розпочинається 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. В межах заходу відбудеться 5 Українських Гала-Прем’єр. Отже, які національні фільми глядачі однієї із найочікуваніших подій літа побачать першими.

13.08.2021
об 12:46

Новини

12-й ОМКФ: Показ фільмів Террі Ґілліама та його майстер-клас

В межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться показ програми «На пошану Террі Ґілліама», до якої увійшло 6 фільмів знаменитого британського режисера.

09.08.2021
об 15:16

Новини

12-й ОМКФ: Програма «Літньої кіношколи»

З 15 до 21 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю власники абонементів та глядачі із придбаними квитками матимуть можливість стати слухачами майстер–класів відомих кінематографістів, акторів, режисерів та інших зірок кіно.

10.08.2021
об 18:41

Новини

12-й ОМКФ: Програма секції «Українська ретроспектива: Незалежні»

До позаконкурсної програми 12-го Одеського міжнародного фестивалю «Українська ретроспектива: Незалежні» увійшло 14 фільмів. Серед них є такі стрічки, як «Плем’я», «Кохання», «Йшов трамвай 9 номер», «Земля блакитна, ніби апельсин» та інші стрічки. Знайомтеся зі списком та обирайте ті, які залюбки переглянули або подивитеся вперше.

13.08.2021
об 15:27