Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Що відбувається на знімальному майданчику «Будиночку на щастя»

01.10.2020
об 14:22

Серіал на актуальну для сьогодення тему можна буде побачити за декілька місяців. Нині триває його фільмування. Актори радіють тому, що відбувається на знімальному майданчику та тому, що ролі грати легко та приємно.

Нині у розпалі фільмування третього сезону серіалу. Актори згадують минулі епізоди проєкту та радіють, що режисер дозволяє імпровізувати. Сюжети сцен їх захоплюють та дивують.

За сюжетом пристрасті між героями починають палати ще сильніше.  Напруження у стосунках зростає. Все це відбувається на фоні нових локацій.

«Перед зйомками передивлявся попередні сезони. Коли почав читати сценарій – у голові зявилась картинка, як все це має виглядати перед камерою. Радію, що в нас чудовий режисер, який дозволяє імпровізувати. Так часто народжуються цікаві моменти. До речі, сюжет серіалу перегукуватиметься з реаліями сімей під час карантину. Мій герой добиватиметься повернення дружини в сім’ю, Знаєте, тема стосунків зараз актуальна як ніколи. Впевнений, що за час карантину не одна пара сварилася та мирилася. Ми покажемо, що стосунки треба цінувати та берегти», - розповідає про свого героя Максима актор КОСТЯ ВОЙТЕНКО.

Автори серіалу не тільки хочуть робити актуальний контент для глядача, а й тонко відчувають кожного актора і виписують ролі під них.

«Автор знає усі мої здібності та прописує роль під мої вміння. Тому грати дуже легко. Звісно, важливу роль відіграє мій багаторічний досвід», - зазначає актор НАЗАР ЗАДНІПРОВСЬКИЙ, у серіалі він грає Василя.

Подивитись прем’єру нового сезону серіалу «Будиночок на щастя» можна буде вже у 2021 році на «Новому каналі».

 

Джерело: «Новий канал»

Читайте також:

Статті

«Папік» – новий комедійний серіал від студії «Квартал 95»

Влітку стартували зйомки 16-серійної ліричної комедії від студії «Квартал 95» – «Папік». Ідея серіалу з'явилася пару років тому. Ще в процесі роботи над сценарієм режисер відразу бачив у головній ролі тільки актора Станіслава Боклана. Знімають серіал у Києві й області. Прем'єра відбудеться на каналі «1+1».

13.09.2019
об 17:00

Новини

Інтернет-телебачення та супутниковий провайдер стануть єдиним оператором

У червні медіа-холдинг «Медіа Група Україна» розпочав процес об’єднання сервісу інтернет-телебачення OLL.TV та супутникового провайдера Xtra TV.

10.07.2020
об 18:12

Новини

Не пропустіть: Сьогодні в ефірі новий випуск «Вечірнього Кварталу»

У суботу, 5 вересня, о 20:20 в ефір телеканалу «1+1» вийде новий випуск «Вечірнього Кварталу». Як завжди, у гумористичному шоу «кварталівці» жартуватимуть над найактуальнішими темами в країні.

05.09.2020
об 17:32