Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Що цікавить українців у кінотеатрах

27.08.2020
об 16:39

Згідно з всеукраїнським дослідженням «Як змінилися глядацькі настрої українців через пандемію COVID-19», виявилось, що наші співвітчизники обирають комедії, фентезі й майже не слідкують за прем’єрами фільмів власного виробництва. Є серед опитаних і ті, хто хоче дивитись українські стрічки.

Аби стрічка користувалась попитом серед глядацької аудиторії – не слід обмежувати промо фільму майданчиками, на яких вони виходять. Оскільки 39 % українців все ж слідкують за тим, що показують в кінотеатрах країни з вітчизняних стрічок. Про це свідчать дані опитування, проведеного Media Business Report за підтримки Українського культурного фонду на основі опитування, проведеного Центром «Соціальні Індикатори» спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Дослідження допомогло з'ясувати, що 41 % українців у період між лютим 2019-го і лютим 2020-го подивилися в кінотеатрі хоча б один фільм українського виробництва. Також виявилось, що 60,5 % українців не слідкують за прем’єрами національних фільмів, а 37 % відмову дивитись українське кіно пояснюють тим, що анонси таких стрічок їх не змогли зацікавити. Своїми найулюбленішими жанрами респонденти називають  комедії і фантастику – їх обрали 41 % та 38 % відповідно. Третє місце посідає анімація – її обрали 29 % опитаних. Також у переліку улюблених жанрів знайшлося місце детективу, трилеру, бойовику та мелодрамі. Однією з найпопулярніших відповідей на питання: чому люди не дивляться українські фільми? - було те, що в визначених жанрах кіно не достатньо представлене.

Джерело: Media Business Report

Читайте також:

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів
Новини

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів

Такі дані оприлюднив ресурс MEDIA PARTNERSHIP BUYING, посилаючись на дослідження, проведені Gradus Research – спеціального додатку для проведення соціологічних досліджень в смартфоні.

02.07.2020
об 11:08

Новини

Телевізійні рейтинги: Названо канали-лідери червневого перегляду

Літо вплинуло на кількість часу, який люди приділяють перегляду телевізора. У порівнянні з травнем за червень канали втратили у загальному перегляді, а з лідером глядачі визначились дивлячись телебачення по буднях. Українці стабільно прихильні до одного з всеукраїнських каналів. З цікавих спостережень – наші співгромадяни стали більше дивитись серіали, фільми та цікавитись спортивними подіями.

10.07.2020
об 14:11

Новини

Рейтинг найпопулярніших стрічок українського прокату

Другі вихідні поспіль, дотримуючись інструкцій МОЗ, українці можуть відвідувати кінотеатри. За результатами минулого вікенду, в лідерах переглядів опинились: кінокомікс, бойовик та трилери. А ось мультфільми навіть не увійшли до першої п’ятірки рейтингу популярних фільмів. Загалом, за минулі вихідні кінозали змогли заробити на 18% більше, ніж за попередні.

15.07.2020
об 13:16