Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Що подивитися на 8-му кінофестивалі «Чілдрен Кінофест»

29.05.2021
об 17:37

28 травня у столичному кінотеатрі «Київська Русь» відбулася церемонія відкриття 8-го фестивалю мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест», що проходить безкоштовно в кінотеатрах понад 20-ти українських міст до 2 червня та онлайн на сайті online.childrenkinofest.com до 6 червня.

 

Відкрив фестиваль володар Призу глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю 2020, найкращий анімаційний фільм за версією Національної премії кінокритиків «Кіноколо» 2020 – український анімаційний фільм «Віктор_Робот». Сюжет розгортається в далекому майбутньому, де штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, перестає працювати, а полагодити її може лише дідусь маленької Віки, який таємниче зник. Мультфільм вийде в широкий кінопрокат 24 червня.

 

Частина місць на церемонію відкриття, як і на інші покази фестивалю, була надана юним глядачам із соціально незахищених верств населення: дітям з інвалідністю, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

 

Загалом же до конкурсної програми традиційно увійшли сім дитячих фільмів, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Серед них: шведська фантастика «Самі в космосі»; документальна стрічка від норвежців «Арктичні верблюди»; нідерландська комедія «Джекі та Опієн»; данський «Хлопчик-гусак»; пригодницька картина «Полі»; історична драма «Як Гітлер вкрав рожевого кролика»; та звичайно ж український мультфільм «Віктор_Робот». За допомогою глядацького голосування буде визначено переможця, ім’я якого оголосять на онлайн-церемонії закриття фестивалю 6 червня.

 

Крім того, у межах Чілдрен Кінофесту проходить п'ятий ювілейний Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми, що будуть показані в кінотеатрах 23-х міст України та онлайн. Почесне журі визначиться з іменами переможців, а глядачі оберуть кому віддати Приз глядацьких симпатій.

 

Ретроспективний мультфільм «Лисенятко Вук» буде продемонстрований поза конкурсом, а фільмом-закриттям стане фантастична пригодницька стрічка «Фокстер & Макс», яка отримала Гран-прі минулого року.

 

Джерело: «Артхаус Трафік

Читайте також:

Анімація

Влітку вийде реліз фантастичного мультфільму «Віктор_Робот»

24 червня на великі екрани вийде українська анімаційна стрічка «Віктор_Робот» режисера Анатолія Лавренішина. З нагоди оголошення дати прем’єри творці фільму також презентували постер.

25.02.2021
об 15:29

Новини

В анімаційної стрічки «Віктор_Робот» з’явився офіційний трейлер

24 червня в український прокат вийде мультфільм Анатолія Лавренішина «Віктор_Робот», а сьогодні, 4березня, творці презентували офіційний трейлер.

04.03.2021
об 13:11

Новини

Програма 8-го Чілдрен Кінофесту

За місяць до початку заходу організатори 8-го Міжнародного кінофестивалю для дітей і підлітків Чілдрен Кінофесту оголосили фільми, з яких складатиметься програма цьогрічної події.

28.04.2021
об 14:01

Новини

Безкоштовна реєстрація на покази Чілдрен Кінофест 2021 розпочата

Упродовж 28 травня – 2 червня у понад 20-ти містах України (перелік кінотеатрів – тут) проходитимуть покази програми восьмого фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Фільми, які не транслюватимуться на великих екранах можна буде подивитися онлайн з 28 травня до 6 червня, на офіційному сайті online.childrenkinofest.com заходу.

24.05.2021
об 17:38