Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Що подивитись на AMC Ukraine & The Baltics у червні?

30.05.2021
об 18:09

Пошуки себе у реаліях зомбі-апокаліпсису та історія хітів американської музичної індустрії. Що цікавого підготував телеканал AMC Ukraine & The Baltics на наступний місяць?

 

Новинки програми:

 

«Бійся, як мертві підуть» (18+) - 5 сезон

 

Щочетверга о 22:00 з подвійним епізодом

 

Фінал сезону: 10 червня

 

В ролях: Ленні Джеймс, Рубен Блейдс, Алісія Дебні-Кері, Колман Домінго, Данна Гарсія, Гаррет Діллахант, Меггі Грейс, Дженна Ельфман, Алекса Найзенсон і Остін Амеліо

 

У 5-му сезоні місія групи досить зрозуміла: знайти тих, що вижили і спробувати облаштувати те, що залишилося від звичного світу. З упертою рішучістю, Морган Джонс очолює групу з філософією, заснованою на доброзичливості і надії. Кожен герой відчайдушно вірить в те, що, допомагаючи іншим, він зможе виправити помилки минулого. Проте їх місія виявиться під загрозою, коли група потрапляє на незвідану територію, яка змусить їх зіткнутися зі своїми страхами і тільки після цього стане можливим відкрити для себе зовсім інший спосіб життя, який змінить їх назавжди.

 

«Бійся, як мертві підуть» (18+) - 6A сезон

 

Щочетверга о 22:00 з 17 червня

 

В ролях: Ленні Джеймс, Алісія Дебні-Кері, Колман Домінго, Данна Гарсія, Гаррет Діллахант, Меггі Грейс, Дженна Ельфман, Алекса Нісенсон, Остін Амеліо, Рубен Блейдс, Карен Девід і Зої Коллетті

 

Шостий сезон розповідає про те, що трапилося з нещасною сім'єю, колись об'єднаної місією з надання допомоги нужденним. Останнє послання з членів групи в кінці п'ятого сезону закликає їх «Просто жити» і в цьому сезоні ми побачимо, що це означає для кожного з них.

 

«Бійся, як мертві підуть» (18+) - 6B сезон

 

Щопонеділка о 22:00

 

Фінал сезону: 14 червня

 

В ролях: Ленні Джеймс, Алісія Дебні-Кері, Колман Домінго, Данна Гарсія, Гаррет Діллахант, Меггі Грейс, Дженна Ельфман, Алекса Нісенсон, Остін Амеліо, Рубен Блейдс, Карен Девід і Зої Коллетті

 

Друга частина шостого сезону розповідає про те, як пристосовується група до життя в нових поселеннях. Однак не кожен зможе там пристосуватись, тому перебування за його межами стане справжнім випробуванням, щоб зрозуміти свою сутність у цьому світі.

 

Нові та ексклюзивні серіали:

 

«Хіп-хоп: пісні, що вразили Америку» (16+)

 

Щопонеділка о 22:00 з 21 червня

 

Кожна серія цього нового документального серіалу присвячена музикантам-новаторам та їх пісням, що мають ключове значення для розвитку американської музики і культури. Артисти аналізують свою композицію, а також соціально-економічні та культурні умови, які надихнули їх на роботу і дали голос цілому поколінню.

 

Найближчим часом вийдуть серії про: JESUS WALKS by Kanye West, ALRIGHT by Kendrick, ROCK BOX by Run-DMC, ELEVATORS by OutKast, THE BRIDGE by Marley Marl and MC Shan, LADIES FIRST by Queen Latifah.

 

Фільми тижня:

 

По п'ятницях з 4 по 25 червня о 22:00:

 

Сьогодні ти помреш (2005)

Бронкська історія (1993)

Мачете вбиває (2013)

Кодекс злодія (2009)


 

Джерело: AMC Ukraine & The Baltics

 

Читайте також:

Новини

Тренди ТБ: Наскільки стрімінговий сервіс є перспективним

На початку 2020-го в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбувся значний зріст загальної тривалості переглядів контенту на стрімінгових платформах. Які висновки можна зробити з мови чисел аналізували експерти на міжнародній конференції asi Virtual Conference.

12.11.2020
об 18:45

Новини

«ВандаВіжн» увійшли у Топ-10 серіалів стрімінгових сервісів Nielsen

Серіал Marvel вперше дав можливість Disney + потрапити в щотижневий рейтинг Nielsen. При чому сервіс Hulu також вперше увійшов у чарти.

13.02.2021
об 17:45

Новини

Міжнародний стрімінг MUBI додав до своєї колекції фільм «Атлантида»

Драму Валинтина Васяновича «Атлантида» відтепер можна подивитися на міжнародному стрімінговому сервісі MUBI. Ця онлайн-платформа спеціалізується на авторському фестивальному кіно.

06.05.2021
об 13:53

Новини

Українські глядачі нарешті зможуть переглянути спеціальний епізод серіалу «Друзі»

Американський ситком повернувся на екрани 27 травня зі спеціальним епізодом, у якому зібралися всі актори та ціла плеяда зіркових гостей: Девід Бекхем, Кіт Гарінгтон, Різ Візерспун, Кара Делевінь, Джастін Бібер, Сінді Кроуфорд, Леді Гага та BTS.

30.05.2021
об 16:21