Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Що кажуть в світі: Міжнародні думки про фільм «Сторонній»

23.12.2020
об 12:14

Нещодавно ми розповідали, як пройшла фестивальна кампанія стрічки Дмитра Томашпольського «Сторонній». Звісно, після кожного показу українського містичного трилера на іноземних фестивалях тамтешні кінокритики писали рецензії, в яких ділилися своїми враженнями від фільму. В очікуванні національної прем’єри, пропонуємо ознайомитися з відгуками міжнародних кіноекспертів та кінооглядачів.

 

Kat Hughes, британський кінокритик та редактор The Hollywood News:

«Карколомний сюжет «Стороннього» бездоганно втілено на екрані. Кожна його складова – скрупульозно підібрана. Освітлення, постановка, костюми, грим та операторська робота – усе це робить його справжнім витвором мистецтва. «Сторонній» – взірець детективної історії, геть оповитої химерами й таємницями. Отож, потрібна ціла експертна група, щоб розгадати їх усіх».

 

Pip Ellwood-Hughes, редактор Editor Entertainment Focus:

«Сторонній» - неймовірно стильний та іронічний фільм. Це справжнє свято для очей».

 

Kim Newman, британський письменник-фантаст (серія романів Anno Dracula), сценарист, кінокритик, літературознавець, журналіст, лауреат премій Брема Стокера та Британської Асоціації Фантастів:

«…виважений, чудово скомпонований пазл»; «Лячність, магія, лоск, трансцендентність»

 

Rebecca Cherry, британський кінокритик, головний редактор Film Carnage:

«Сторонній» – вигадливий, незвичайний, яскравий та багатогранний фільм, що однак, не пориває з традицією, а навпаки переймає дещо від класики – і, таким чином, стає позачасовим. Сюжет сповнений досить неочікуваних поворотів і перипетій, що робить його несхожим на переважну більшість сучасних детективів, дуже вже нехитрих. У ньому поєднано цілу низку тем і жанрів, повністю розкритих і гармонійно переплетених між собою».

 

Silvia Moras, італійска кінознавиця, рецензентка у ReWriters Magazine, працювала у CINEMAZERO, програмна директорка Ravenna Nightmare Film Fest та Fi Pi Li Horror Fest:

«Сторонній» – це захоплюючий, опрацьований до найдрібніших деталей, з майже хірургічною точністю, фільм, який не розчарує вас».

 

Simone Braсa, італійський кінокритик, редактор CINEFACTS:

«Фільм демонструє високий кінематографічний смак. Це дуже оригінальний фільм, відчувається вплив на його автора філософії Джона Локка, сюрреалістичної естетики. «Сторонній» знаходиться у діапазоні - від езотерики до SCI-FI трилеру. Це цікавий, магічний та захоплюючий фільм».

 

Chris Cummings для Nerdly:

«Сторонній» – вигадлива у багатьох аспектах інтелектуальна фантастична стрічка. Її фінал зачаровує своєю зворушливістю, що разюче відрізняться від бентежливої, відстороненої тональності фільму. Як би його не порівнювали з кінокартинами Луїса Бунюеля, Ґільєрмо дель Торо, Девіда Лінча та Яна Шванкмаєра, «Сторонній» – унікальне створіння, прибулець з іншої планети».

 

Творці фільму зазначають, що реліз в Україні планується у наступному році. Наразі дата обговорюється з дистриб’ютором. Нагадаємо, виробництвом «Стороннього» займалися Кінокомпанії Гагарін Медіа за підтримки Держкіно України.

 

Джерело: Офіційна Facebook-сторінка фільму «Сторонній» / Stranger

 

Читайте також:

Новини

«Сторонній» відібрано на участь у найбільшому жанровому фестивалі у Скандинавії

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній» відібрано до конкурсної програми Ravenheart International Film Festival. Фестиваль має відбутися з 27 по 30 серпня в столиці Норвегії – Осло.

22.06.2020
об 13:41

Новини

Українську стрічку «Сторонній» відзначили на фестивалі RIFF

Фільм Дмитра Томашпольского отримав ще одну міжнародну нагороду. Також стрічку продемонстрували мешканцям Норвегії.

31.08.2020
об 12:15

Новини

З’явились дати виходу нового сезону «Мандалорця»

Творці серіалу «Мандалорець» планують випустити до перегляду третій сезон у грудні 2021 року. Також у розробку надійшли спіноффи «Асока Тано» і «Рейнджери Нової Республіки», над якими вже працюють Джон Фавро та Дейв Філоні.

19.12.2020
об 17:44

Статті

Різдвяний календар кіно: «Людина, яка винайшла Різдво»

Щодня ми наближуємося до найбільшого зимового свята у році, для одних це Різдво, а для інших – Новий рік. У ХІХ-му столітті людство винайшло цікаву річ, аби відраховувати дні, що залишились до визначної події. У такий спосіб можна додавати собі святкового настрою напередодні казкової миті. У цей вечір, коли залишається 3 дні до Різдва за григоріанським та новоюліанським календарем, 9 днів до Нового року і 16 днів до Різдва за юліанським календарем, VGL cinema впроваджує нову рубрику «Різдвяний календар кіно». Наприкінці доби ми пропонуватимемо вам переглянути атмосферну стрічку, згідно тематики найближчих декількох тижнів. Отже, розпочинаємо з фільму «Людина, яка винайшла Різдво».

22.12.2020
об 19:03

Новини

Дивіться разом з VGL cinema перший спільний пітчиг сценаристів і акторів

Сьогодні о 18:00 розпочнеться Script & Cast pitch – це перший спільний пітчинг акторів і сценаристів, який проходить в Україні. Учасники підготували лаконічні презентації, які допоможуть їм запам’ятаються гостям і стануть основою для нетворкінг-частини події, а згодом і для цікавих проєктів. Як все відбуватиметься пропонуємо дивитися разом з нами в прямому ефірі.

22.12.2020
об 17:31