Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Шарліз Терон засудила ейджизм

09.07.2020
об 19:05

Раніше повідомлялося, що режисер Джордж Міллер, який зараз працює над приквелом «Дороги гніву», присвяченим імператорці Фуріозі, відмовився від ідеї зняти в ньому Шарліз Терон, «омолодивши» її за допомогою комп'ютерної графіки. На думку режисера, технології ще не просунулися так далеко, щоб «омолоджені» актори мали на екрані природний вигляд.

Шарліз Терон у розмові з кореспондентом видання The Hollywood Reporter прокоментувала цю ситуацію:

«Звичайно, я дуже засмучена, адже люблю цю героїню й вдячна за те, що змогла зіграти маленьку роль в її створенні. Фуріоза завжди залишиться зі мною. Зрозуміло, я б хотіла побачити продовження її історії, але якщо Джордж вважає, що йому варто вчинити саме так, то я довіряю йому», – сказала акторка. При цьому вона наголосила, що ставиться до Міллера з великою повагою.

Нагадаємо, що Терон і раніше прямо засуджувала суспільство, «у якому жінки в'януть, а чоловіки старіють, як хороше вино», і відзначала, що в Голлівуді існують «абсолютно нереалістичні» стандарти того, який вигляд повинні мати представниці прекрасної статі після 40 років.

Читайте також:

Події

Fashion-фільми: Дайжест модного кіно

Щочетверга Fashion Film Festival Kyiv о 18:00 презентує добірку найкращих робіт міжнародних фестивалів fashion-відео.

02.07.2020
об 17:49

Новини

Акторська профспілка заборонила зіркам зніматися у фільмі Майкла Бея «Співоча пташка»

Актори-члени Гільдії кіноакторів США не зможуть брати участь у зйомках фільму під назвою «Співоча пташка», який продюсує Майкл Бей. За відомостями видання Variety, студія On A Lark Productions LLC, яка планувала знімати картину, не уклала угоду з акторською профспілкою, і саме це стало причиною заборони.

06.07.2020
об 16:17

Кейт Вінслет зніматиметься в фільмі про модель Vogue
Новини

Кейт Вінслет зніматиметься в фільмі про модель Vogue

Днями стало відомо, що режисером біографічної драми «Лі» стане Еллен Кьорас. Раніше повідомлялося, що роль головної героїні дісталася оскароносній Кейт Вінслет. На екрані актриса втілить військову фотокореспондентку часів Другої світової війни, яка до того була модель Vogue.

07.07.2020
об 18:29