Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Шарліз Терон або Емі Адамс – хто стане Кассандрою Веб?

02.06.2020
об 17:10
Шарліз Терон або Емі Адамс – хто стане Кассандрою Веб?

Sony Pictures продовжує нарощувати свою колекцію фільмів Marvel. Джерела Variety повідомляють про підписання SJ Clarkson контракту на розробку першого жіночого фільму з каталогу персонажів Marvel від Sony.

Sony нічого поки не коментує, але інсайдери кажуть, що є велика ймовірністьтого, що фільм буде заснований на персонажах коміксів з Мадам Павутина.

Також джерела повідомляють, що поки не відомо, хто буде писати сценарій і хто можливий претендент на головну роль. Кажуть, що в студії з цього приводу розглядають таких зірок, таких як Шарліз Терон і Емі Адамс.

У коміксах Кассандра Веб – жінка, що володіє силою телепата під кодовим ім'ям Мадам Павутина. Вона похилого віку, з міастенією (автоімунний нервово-м'язовий розлад), через що підключена до системи життєзабезпечення, яка має вигляд павутини. Зважаючи на свій вік і стан здоров'я, мадам Веб ніколи не боролася з лиходіями. З цієї причини джерела підкреслюють, що проект може перетворитися в щось інше.

Джерело: Variety

Читайте також:

Sony Corporation відзвітувала про прибутки й окреслила перспективи
Новини

Sony Corporation відзвітувала про прибутки й окреслила перспективи

Керівники Sony Corporation відзвітували про повний прибуток конгломерату за фінансовий рік. Звіт стосується періоду до початку пандемії коронавірусу й уведення карантину, який призвів до закриття кінотеатрів і зупинки знімального процесу. Студія не змогла випустити частину своїх релізів у кінотеатрах і перенесла їх на 2021 рік. Графіки виробництва нових фільмів і серіалів затримуються. Це значно вплине на прибуток у найближчі місяці.

15.05.2020
об 19:39

Sony Pictures екранізує комікс Marvel
Новини

Sony Pictures екранізує комікс Marvel

Режисером нового фільму за мотивами коміксів Marvel стане С.Дж. Кларксон, яка знімала раніше епізоди серіалу "Джессіка Джонс" і "Гра престолів". Саме цей факт дозволив THR припустити, що запланована серія буде присвячена жіночому персонажу.

23.05.2020
об 19:40