Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Шанувальники «Залізної людини» просять Marvel повернути Тоні Старка до життя

24.04.2021
об 11:21

Фільм «Месники: Завершення», світова прем'єра якого відбулася два роки тому, дала історії Тоні Старка заслужене героїчне закінчення. Проголосивши свої останні слова: «Я - Залізна Людина», Старк клацнув пальцями, і Танос та його армія Читаурі розпалися в пил. Незважаючи на те, що володіння силою Каменів Нескінченності у підсумку вбило його, Старк зміг врятувати весь Всесвіт від загрози Таноса.

 

 

Хоча фінал задовольнив більшість шанувальників, які стежили за актором Робертом Дауні-молодшим та його 11-річною кінематографічною подорожжю, проте явно деякі фанати залишились розчарованими. Група анонімних прихильників Тоні Старка заплатила за вивіску рекламного щита в Лос-Анджелесі, який просить студію Marvel відродити свого улюбленого героя.

 

 

Незважаючи на зусилля цієї групи шанувальників, Marvel Studios не планує повертати Дауні-молодшого до ролі мільярдера і філантропа. Студія вже має величезну кількість проєктів у розробці, де увага зосереджена на інших персонажах і такі фільми, як «Чорна вдова» та такі серіали як «Сокіл та Зимовий солдат» на Disney+ мають розпочати четверту фазу кінематичного Всесвіту Marvel. Крім того, хоча Роберт Дауні-молодший чітко дав зрозуміти, що вдячний за можливість, яку йому надала студія Marvel, однак він більше не прагне повернутись до ролі Тоні Старка.

 

 

В інтерв'ю Hindustan Times Роберт Дауні-молодший сказав, що грати Залізну людину було важко. Він отримав неймовірний досвід, який був для нього творчим задоволенням. Актор додав, що зробив усе, що міг з цим персонажем, і тепер хоче спробувати розкривати інших героїв.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Інтерв'ю

Месники: Завершення

25 квітня відбулася світова прем’єра четвертого і, як передбачається, останнього фільму-екранізації коміксів Marvel про пригоди команди месників. Фанати нетерпляче чекали на продовження історії своїх улюблених супергероїв. І хоча всіх цікавило, що ж станеться після рокового клацання Таноса, що перетворило половину з них на пил, кінокомпанія Disney, яка вже стала майже самостійним всесвітом, що розширюється, ретельно тримала в секреті всі деталі майбутнього кінодійства. У зв'язку з цим навіть традиційний передпрем'єрний журналістський показ було замінено на демонстрацію дуже незначної частини кінокартини тривалістю лише 10 хвилин. Так що навіть за особливого бажання про жодні допрем’єрні спойлери після такого перегляду й мови бути не могло. Тому зустріч з акторами й творцями фільму, організована 7 квітня в готелі InterContinental, що розташований у даунтауні Лос-Анджелеса, перетворилася, ймовірніше, у веселе базікання про все й одночасно ні про що. І хоча в акторів теж не можна було розпитувати про долю їхніх героїв, хто ж відмовиться від того, щоб поставити хоча б пару запитань, наприклад, Брі Ларсон або Крісу Гемсворту?

20.05.2019
об 15:43

Новини

Зірки «Месників» возз'єдналися віддалено для премії Kids 'Choice Awards

Блокбастер «Месники: Завершення» взяв головний приз премії Kids 'Choice Awards, вручення якої через пандемію коронавірусу відбулося дистанційно.

05.05.2020
об 15:03

Новини

Фани Marvel визначаються з новим ворогом Месників

Компанія Marvel звернулася до своїх шанувальників з проханням допомогти обрати наступного головного противника Месників. Такий заклик опублікували на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Твіттер.

14.07.2020
об 18:52

Новини

«Мандалорець», «Месники» та «Дивні дива» – найуспішніші розважальні франшизи

Найпопулярнішою франшизою розважальної кіноіндустрії виявився «Мандалорець» від Disney Plus, який обігнав «Месників» від Marvel та «Дивні дива» від Netflix. Саме такі результати показало дослідження компанії National Research Group.

01.12.2020
об 16:33