Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Серію роликів про 12-й ОМКФ покажуть в YouTube

11.08.2021
об 19:43

Детальний аналіз українського екранного світу можна побачити на YouTube-каналі «КіноДім Войтенка». Його автор, Володимир Войтенко, є кінознавцем і членом Української кіноакадемії. У своєму відеоблозі кінокритик розповість і про 12-й Одеський кінофестиваль.

 

Володимир Войтенко – український кінокритик, кінознавець, лектор, автор понад 900 публікацій з питань кіно і телебачення. Член Національної спілки кінематографістів України, головний редактор кінопорталу КІNОКOLO.UA та «Сценарна майстерня», автор і ведучий програми «Арґумент-Кіно». Виступає автором в українських та закордонних періодичних виданнях, в аналітичних збірках, фестивальних каталогах, енциклопедіях, а також на інтернет-сайтах. В 2011-2014 рр. член Українського Оскарівського комітету. Від серпня 2014 Голова Громадської ради ГО «ТО «Вавилон 13». Член Української кіноакадемії.

 

 

YouTube-канал «КіноДім Войтенка» з’явився зовсфм нещодавно. Перший випуск, який вже доступний, присвячено мовному питанню у медіапросторі. В програмі «Промова промову, або Мовна пастка» Володимир Войтенко фокусується на проблемі мови в українському кінематографі, з якою зіштовхаються творці впродовж фактично всієї історії українського кінематографу. У випуску взяли участь Юрій Шевчук, Михайло Іллєнко, Наталка Ворожбит, Катерина Лесик та Микола Княжицький.

 

Надалі в своїх програмах Володимир Войтенко розповідатиме про те, чим і як живе українська кіно-, теле- та серіальна індустрії, спілкуватиметься з творцями та досліджуватиме історію тих чи інших явищ, які відбуваються в галузі.

Напередодні 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю Володимир Войтенко анонсував серію випусків про цю подію, яка розпочнеться з 14 серпня.

 

Джерело: Пресслежба ОМКФ

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Показ фільмів Террі Ґілліама та його майстер-клас

В межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться показ програми «На пошану Террі Ґілліама», до якої увійшло 6 фільмів знаменитого британського режисера.

09.08.2021
об 15:16

Новини

12-й ОМКФ: Програма «Літньої кіношколи»

З 15 до 21 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю власники абонементів та глядачі із придбаними квитками матимуть можливість стати слухачами майстер–класів відомих кінематографістів, акторів, режисерів та інших зірок кіно.

10.08.2021
об 18:41

Новини

Star Media шукає нові обличчя: Вхопіть шанс потрапити в кіноіндустрію з будь-якого куточка України

Шарліз Терон, Олег Янковський, Ніколь Кідман, Джекі Чан, Різ Уізерспун і Адріано Челентано починали свій шлях на вершину кінематографа з маленьких міст. В деяких із них не було і натяку на кіноіндустрію. Кожен з майбутніх акторів у певний момент отримав шанс стартувати в акторській кар'єрі й не змарнував його, ставши справжньою зіркою. Подібна можливість надається кожному, хто планує пов'язати своє майбутнє зі світом кіно, на безкоштовному інтенсиві «Я – актор. Нові обличчя».

09.08.2021
об 17:28

Новини

12-й ОМКФ: Повна програма секції «Фестиваль Фестивалів»

У позаконкурсних секціях 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю покажуть лауреата «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю, трилер з Беном Вішо, сюрреалістична комедія з Мішель Пфайфер та інші фільми.

10.08.2021
об 12:37