Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Серіал «Зломовчання» представлять на Berlinale

28.01.2022
об 13:23

Вперше український серіал відібрано до програми 72-го Берлінського фестивалю Berlinale Series Market Selects як «такий, що має високий ринковий потенціал». Тобто, проект, що може зацікавити широку аудиторію у різних країнах.

Прем'єра трилеру «Зломовчання» відбулася на початку грудня 2021 року на стримінговому сервісі OLL.TV - і відразу привернула до себе увагу не лише українського глядача, а й команди Berlinale Series, яка займалася відбором проектів. Цього року до програми Berlinale Series Market Selects увійшли 13 серіалів, знятих кінематографістами з різних країн. «Зломовчання» визнали одним із найперспективніших для показу закордоном.

«Минув місяць після прем'єри «Зломовчання», а серіал уже викликав інтерес за межами України! Для нас це дуже радісна подія, і не приховуватиму - вона викликає почуття гордості, адже наші амбітні, але ризикові плани втілюються в життя. «Зломовчання» – не лише перший оріджинал для стримінгової платформи в Україні, а й перший експеримент для OLL.TV. Ми мали на меті зробити продукт, який раніше в Україні ніколи не вироблявся, контент іншого рівня – починаючи з високого бюджету і закінчуючи важливими соціальними сенсами. Те, що проект відібраний незалежним міжнародним журі на такому світовому кінофорумі як Berlinale, говорить про те, що все вийшло. Їхній вибір підтвердив нашу мету – створювати для користувачів OLL.TV ексклюзивний якісний продукт європейського рівня», - прокоментувала директор OLL.TV Юлія Трибушна.

За сюжетом, події у серіалі відбуваються в наші дні у Хорватії та в Україні. Перша дівчина потонула, друга померла від передозування наркотиків, а головний підозрюваний невдовзі виявляється невинним і... теж мертвим. У Хорватії детектив Володимир та репортер Стрібор б'ються над розкриттям цих убивств. У цей же час киянка Ольга дізнається про загадкове зникнення своєї племінниці-підлітка. Чоловік Ольги – Іван Хорватич, найвпливовіша людина в хорватському місті Осієк, і саме в це місто приводять Ольгу пошуки племінниці. Там вона знайомиться з Володимиром та Стрібором. Разом вони починають нове розслідування...

Серіал «Зломовчання» – це результат співпраці української стримінгової платформи OLL.TV, кінокомпанії Star Media, хорватської компанії Drugi Plan та німецького дистриб'ютора Beta Film. Зйомки проходили у Хорватії та Україні у 2021 році.

У головній ролі знялася українська зірка Ксенія Мішина, а її партнером став хорватський актор, відомий за голлівудськими блокбастерами «Фарго» та «Останні пантери», Горан Богдан. Режисер картини – Далібор Матаніч, творець серіалу «Новини» (The Paper) для Netflix. Сценарій написав Мар'ян Алчевський – автор серіалу «Успіх» (Success) для HBO Europe.

«Шановне міжнародне журі ще раз підтвердило, що компанія Star Media виробляє якісний продукт, залучаючи для цього найкращих професіоналів своєї справи,. - Високий рівень якості картинки серіалу «Зломовчання» був зрозумілий з перших хвилин знайомства з режисером, і це стало сильною мотивацією для всієї команди. Вірю, що цей проект розпочне традицію сучасних якісних серіалів на платформах в Україні, і наш ринок увіллється у світовий тренд», – каже продюсер Рита Гребенчікова.

Основою для сценарію став бестселер хорватського письменника та журналіста Драго Хедла «Виборче мовчання» («Izborna šutnja») з його «Slavonian Trilogy». У ньому йдеться про реальне розслідування злочинів, пов'язаних із кримінальним бізнесом та торгівлею людьми. До речі, Драго Хедл відомий далеко за межами Хорватії та неодноразово нагороджувався престижними міжнародними преміями у сфері журналістики за свої резонансні розслідування.

Berlinale Series Market традиційно проходить під час Берлінського кінофестивалю та збирає галузевих експертів, виробників, дистрибуторів, правовласників для демонстрації та обговорення головних трендів світового серіального виробництва. В рамках Berlinale Series Market представлена секція Berlinale Series Market Selects, де демонструються найбільш яскраві та перспективні для ринку проекти з усього світу.

Джерело:  Star Media

 

 

 

 

Читайте також:

Новини

У США стартує «Санденс»: українська драма «Клондайк» у конкурсі головного фестивалю незалежного кіно

20 січня 2022 року розпочався щорічний міжнародний кінофестиваль «Санденс». Цьогоріч вперше в історії у конкурсі бере участь український ігровий фільм — драма «Клондайк» режисерки Марини Ер Горбач. Напередодні команда фестивалю оголосила переніс усіх показів програми та індустрійних заходів в онлайн через стрімке зростання кількості захворювань та розповсюдження штаму «омікрон» у США.

20.01.2022
об 16:49

Новини

Оголошено вісімнадцятий конкурсних відбів кінопроєктів від Ради з державної підтримки кінематографії

Для участі у конкурсному відборі суб’єкти кінематографії із 24 січня до 17 години 23 лютого 2022 року включно заповнюють та подають електронну заяву на участь у творчому конкурсі (пітчингу) за формою та завантажують документи, що додаються до заяви.

26.01.2022
об 15:28