Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Серіал «Сага» покажуть на Одеському міжнародному кінофестивалі

14.09.2020
об 15:49

Історичний серіал «Сага» покажуть у програмі «Серіали!» на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі. Нагадаємо, що захід відбуватиметься з 25 вересня до 3 жовтня в онлайн-форматі. Програма «Серіали!» сформована у співпраці із чеським фестивалем серіалів Serial Killer і телеканалом «Україна».

 

 

«Сага» - це історія про життя української родини. Вона розпочинається у 1914 році та триває до 2014-го. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних, знакових подій останнього сторіччя в Україні. Історія країни нерозривно пов'язана з історією цієї родини: Перша світова війна, Жовтнева революція, Громадянська війна, Голодомор, сталінські репресії, окупація Києва в 1941 році, Бабин Яр, холодна війна, Чорнобиль, розпад СРСР, Проголошення Незалежності, Помаранчева революція, Євромайдан та російська військова інтервенція. Герої серіалу повинні зробити непростий вибір, коли члени однієї родини іноді опиняються по різні сторони переконань.

Режисер 12-серійної «Саги» - Дмитро Лактіонов. Він народився у 1975 році в Тбілісі, а у 1992-му переїхав до Одеси. Навчався в кіношколі О.Н.Мітти, потім у Нью-Йоркській кіношколі (NYFA). Живе і працює в Києві. У серіалі «Сага» знялись Ада Роговцева, Дар’я Плахтій, Олександр Печериця, Віктор Жданов, Олена Хохлаткіна, Денис Роднянський та інші. Виробництвом картини на замовлення телеканалу «Україна» займається кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшен». Серіал знято за підтримку Уряду і Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

 

Джерело: Пресслужба ОКМФ

Читайте також:

Новини

Кінокомпанія Star Media і телеканал «Україна» завершили зйомки 16-серійної детективної мелодрами «Шуша»

Завершено зйомки серіалу "Шуша" про службовий любовний трикутник, де головні герої не лише кримінальні, а й романтичні тенета. головні ролі виконали Анастасія Паніна, Іван Оганесян, Сергій Дєньга і Олена Коренєва.

03.04.2020
об 11:10

Новини

На 11-му ОМКФ відбудеться спеціальний показ «Номерів»

Показ іронічної антиутопії Олега Сенцова «Номери» відбудеться на 11-му ОМКФ в рамках програми «Спеціальні покази». Фільм зможуть переглянути власники онлайн-абонементів та глядачі, які придбають квиток на сеанс.

08.09.2020
об 12:21

Новини

11-й ОМКФ закінчиться новою стрічкою Аґнєшки Голланд

Стало відомо, що закривати 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, буде біографічна драма «Шарлатан». Це стрічка спільного виробництва Чехії, Ірландії, Польщі та Словаччини. Режисерка - Аґнєшка Голланд, яка у 2017 році отримала «Золотого Дюка» ОМКФ за внесок у кіномистецтво. Прем’єра картини відбудеться 2 жовтня.

12.09.2020
об 16:21

Новини

На 11-му ОМКФ проходитиме ретроспектива «Жінки-піонерки кіно»

В рамках 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, показуватимуть ретроспективу «Жінки-піонерки кіно». До програми увійшло 6 стрічок про жінок.

13.09.2020
об 17:38