Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Серіал-антологія "Чорне дзеркало" отримає шостий сезон

20.05.2022
об 18:04

Через три роки після виходу п'ятого сезону серіалу на Netflix, нарешті почалася робота щодо продовження – на даний момент активно ведуться кастинги і опрацювання сюжетів.

 

Будь-які подробиці про конкретні історії тримаються в секреті, кіноспільнота вважає, що в шостому сезоні буде більше епізодів, ніж у п'ятому, що складався всього з трьох серій. Дата виходу шостого сезону "Чорного дзеркала" також поки невідома.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka спільно візьмуть участь у благодійному заході

Артисти цирку та знаменитості візьмуть участь у благодійному мультижанровому шоу «Я з тобою», аби зібрати гроші для дітей, що постраждали від війни в України.

18.05.2022
об 17:01

Новини

Україна у Каннах. Чому важливо не допускати агресора до міжнародної культурної арени

19 травня на Каннському кіноринку Marché du Film відбулася дискусія Cancelling Russian Culture: Cinema as an Instrument of Russian Propaganda and War – івент, спрямований на подолання наслідків багаторічної "роботи" російської кіноіндустрії зі спотворення та дегуманізації образу України та українців. Учасники події, організованої Національним павільйоном України навели аудиторії вагомі аргументи про неприпустимість під час розв’язаної росією війни давати можливість представникам країни-агресора бути присутніми на міжнародній культурній арені.

20.05.2022
об 13:02