Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Селена Гомес з’явиться у серіалі для Hulu «Тільки вбивства в будівлі» разом із легендарними коміками Стівом Мартіном та Мартіном Шортом

26.06.2021
об 16:27

Стів Мартін і Мартін Шорт творили комедійну магію разом десятки років, починаючи від стрічки «Три аміго» і закінчуючи фільмом «Батько нареченої» та їх спеціальним проєктом «Стів Мартін і Мартін Шорт: Вечір, який ви забудете до кінця свого життя». Зараз давні приятелі щось нове для себе «Тільки вбивства в будівлі», комедійно-містерійний міні-серіал, що вийде на Hulu цього літа. Це перший спільний проєкт дуету за останні роки, а Селена Гомес чудово доповнює легендарний дует.

 

«Тільки вбивства в будівлі» розповідає про трьох незнайомців, які просто одержимі справжніми злочинами і раптом опиняються в одному місці одночасно. Коли у їхньому винятковому житловому будинку на Верхньому Вест-Сайді трапляється жахлива смерть, тріо підозрює що це вбивство та використовує свої знання про справжній злочин для розслідування злочину. Коли вони записують власний подкаст для документування справи, то неочікувано розкривають складні таємниці будівлі, що тягнулися роками. Можливо, ще більше загадок додає їх брехня, яку вони говорять одне одному. Незабаром тріо, яке перебуває під загрозою вбивства, усвідомлює, що серед них, можливо, і живе вбивця. Тому герої мчаться розшифрувати усі підказки, поки не стало пізно.

 

Серіал створили Стів Мартін та Джон Гофман, які такоє стали виконавчими продюсерами разом із Мартіном Шортом, Селеною Гомес, Джеймі Баббіт, Деном Фогельманом та Джессом Розенталь. Емі Раян і Натан Лейн також з’являться у серіалі.

 

Прем'єра першого епізоду «Тільки вбивства в будівлі» на Hulu відбудеться 31 серпня, а нові серії виходитимуть щотижня.

 

Джерело: IndieWire

Читайте також:

Статті

5 ретро комедій для веселих вихідних

Кожен день приносить нам щось нове. Кожну хвилину емоції сповнюють нас, а часом з’являється неочікуване відчуття всеохоплюючого щастя. Іноді цьому сприяють різні зовнішні чинники, такі як обійми близької людини, весела пісенька, або ж надзвичайно життєствердна комедія. Цей жанр з’явився практично разом із самим кінематографом у руках братів Люм'єр десь у підвалі «Гран-кафе» на бульварі Капуцинок. Тоді «Политий поливальник» не просто розважив перших глядачів, а й розпочав історію. Особливо у нагоді комедія стала після Великої депресії та Другої світової війни, коли люди надзвичайно потребували чогось простого, легкого і доброго у своєму житті. Як кажуть, попит породжує пропозицію, а невимоглива собівартість зйомок подібних фільмів лише сприяла розвитку жанру. Станом на 50-ті роки найбільше було представлено на 25-й церемонії нагородження премією «Оскар» саме комедій. Ми пропонуємо переглянути п’ять стрічок, яким не вистачило уваги того року, але вони варті більшого сьогодні.

20.03.2021
об 15:07

Новини

Музичний мультфільм «Співай 2» знову зібрав легендарні хіти на одному екрані

Компанія Universal Pictures випустила трейлер музичної комедії «Співай 2», що став ще більш зоряним.

25.06.2021
об 16:09

Новини

Режисер Далібор Матаніч: «Політики дуже злякалися правди, яку ми показуємо в серіалі «Зломовчання»

Однією з головних серіальних прем’єр Європи, яка вийде наприкінці 2021 року, обіцяє стати серіал «Зломовчання». Він викриває сексуальне рабство та контрабанду зброї, якими займалися високопосадовці Хорватії та України. У копродукції цих двох країн і фільмується серіал, який має привернути увагу всього світу до цих страшних проблем.

25.06.2021
об 17:29

Новини

У фільмі закриття Каннського кінофестивалю з’явиться французька версія Джеймса Бонда

Канни прагнуть завершити кінофестиваль 17 липня на легкій та позитивній ноті французькою шпигунською пародійною комедією «Агент 117: З Африки з любов’ю».

26.06.2021
об 13:31