Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Секрет популярності «Гри престолів» розкрито

09.11.2020
об 18:12

Науковому світу не давав спокою успіх серіалу «Гра престолів», тож вчені вирішили проаналізувати літературний твір та його екранізацію.

Один з найпопулярніших серіалів 2010-2019 років «Гра престолів» став предметом детального вивчення вчених. Вони намагались дізнатись у чому секрет популярності історії. Дослідники з Ворікського університету Великобританії проаналізували фентезійний цикл Джорджа Мартіна «Пісня льоду та полум’я» (саме за цим твором знімали серіал «Гра престолів). Згідно їх розрахунків, історія одночасно схожа на реалістичну ісландську сагу та соціальні мережі. Саме ця подібність і є секретом успіху «Гри престолів».

«Характер соціальних зв’язків між героями книги близький до того, як працюють реальні соціальні мережі – саме це робить історію такою популярною. З точки зору міфології, серія книг Джорджа Мартіна схожа за структурою розповіді на ісландські саги. До того ж, серія «Пісня льоду та полум’я є дуже реалістичною і водночас непередбачуваною, що теж викликає захоплення та цікавість у читачів», - зазначили експерти.

 

Джерело: Proceedings of the National Academy of Sciences

 

Читайте також:

Новини

Актори серіалу «Коханка у спадок» розповіли про характери та образи своїх персонажів

Сьогодні, 28 жовтня, на каналі СТБ прем’єра серіалу "Коханка у спадок". Це 4-серійна мелодрама, що розповідає, як Тетяна, яка вважала, що в її житті все добре і чоловік кохає тільки її, після його смерті дізнається, що будинок, у якому вона мешкає, перебуває у заставі, а в чоловіка є коханка, яка має народити від нього дитину й уже претендує на спадок. З нагоди прем’єри актори серіалу поділилися враженнями від процесу фільмування стрічки та розповіли про своїх персонажів. Так, виконавиця головної ролі Ольга Гришина вперше в житті піднялась у небо на гвинтокрилі.

28.10.2020
об 17:46

Новини

Вийшов тизер серіалу «Секс, Інста і ЗНО» від 1+1 Digital Studios

Творці серіалу про покоління Z презентували тизер «Секс, Інста і ЗНО» та відкрили early bird-продаж, адже 12-серійна teen-dramedy створюється ексклюзивно для платформи 1+1 video.

29.10.2020
об 14:57

Новини

Стало відомо, хто ще з українських зірок зіграє в продовженні серіалу «Великі Вуйки»

Новий сезон комедійного проєкту «Великі Вуйки. Вдома краще» вже незабаром буде демонструватися на телебаченні. А поки що його творці потроху відкривають секрети та розповідають про акторський склад серіалу.

31.10.2020
об 11:26

Новини

«Перші ластівки. Zалежні»: 5 причин подивитися серіал

Нова детективна історія, геть інші образи акторів, нові сюжетні лінії – все це чекає на глядача в антології серіалу «Перші ластівки. Zалежні».

06.11.2020
об 16:15