Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Script & Cast pitch: В Україні вперше пройде спільний пітчиг сценаристів і акторів

18.12.2020
об 15:39

На наступному тижні учасники Script & Cast pitch, який проходитиме в Києві, зможуть презентувати себе або свій проєкт перед продюсерами, кастинг-директорами, агентами й режисерами.

 

22 грудня в акторів і сценаристів з’явиться гарна нагода розпочати кар’єру або пришвидшити її ріст, знайти команду для втілення майбутнього фільму, нагадати про себе та розширити власну мережу контактів. Все це можна зробити долучившись до заходу Script & Cast pitch, участь в якому є безкоштовною, аби подати заявку на участь актори мають підготувати презентацію та заповнити реєстраційну анкету (для цього потрібно мати профіль на DreamCast). Для участі у сценарному теж потрібно заповнити реєстраційну форму з коротким відеопітчем свого сценарію.

 

«Акторам, як і представникам інших кінопрофесій, окрім творчого аспекту необхідний нетворкінг. Це одна з вагомих складових нашої професії. Керуючись зарубіжним досвідом і потребами до налагодження комунікацій, нових партнерств і запуску проєктів у цей виснажливий пандемічний час, ми вирішили створити окремий майданчик для нетворкінгу кінопрофесіоналів. У перспективі ми плануємо залучати представників більшості кінопрофесій до такого роду самопрезентації, а також зробити захід щорічним», — розповідає кастинг-директорка ОЛЬГА ЛЮБАРОВА.

 

Учасників пітчингу обиратиме журі у складі режисерки, сценаристки й письменниці Марисі Нікітюк, кастинг-директорки Олени Шевчук, засновниці DreamCast, кастинг-директорки Ольги Любарової, засновника Terrarium Дмитра Сухолиткого-Собчука, проєктної менеджерки Terrarium Олександри Сорохан.

 

«Пітчинг потрібний для сценариста, оскільки він може не лише заявити/нагадати про свій проєкт, але й знайти собі продюсера, режисера чи команду для подальшої роботи. Хочеться, щоб можливість презентувати свій сценарій була доступною у кіносередовищі для тих, хто цього потребує», — коментує співорганізаторка заходу ОЛЕКСАНДРА СОРОХАН.

 

Зазначимо, що подію зможуть відвідати всі учасники кінопроцесу, але кількість місць обмежена простором, в якому все відбуватиметься, і карантинними заходами безпеки згідно рекомендацій МОЗ. Тож, аби долучитися у якості гостя теж слід заповнити анкету.

Організаторами події, яка вперше відбуватиметься в Україні, виступають кастинг-портал DreamCast і сценарна майстерня Terrarium за підтримки Українського культурного фонду.

 

  • Місце проведення: Kooperativ (вул. Січових Стрільців, 23А).
  • Дата та час зустрічі: 22 грудня. Початок о 18.00.

 

 

Джерело: Сценарна майстерня Terrarium

Читайте також:

Новини

«Золота Дзиґа» відкрила прийом заявок на конкурс у V Національній кінопремії

Відсьогодні упродовж двох місяців можна надсилати заявки творцям українських фільмів і серіалів на участь у конкурсі V Національної кінопремії «Золота Дзиґа».

15.12.2020
об 18:38

Новини

Методи ідентифікації ТВ каналів: ІТК проведе вебінар щодо технології вимірювання

Професійне галузеве об'єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної та медійної галузі України Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) започаткував низку вебінарів щодо роботи ТВ панелі та ТВ вимірювань в Україні. Цієї п’ятниці відбудеться вже третій такий захід, у межах якого розглянуть яким чином розпізнається та фіксується дивлення в домогосподарствах.

16.12.2020
об 11:17

Новини

«Сценарний пітчинг» розпочав прийом заявок від продюсерів

Розпочинається перший етап підготовки до другого конкурсу проєкту «Сценарний пітчинг». Наразі організатори – Українська кіноакадемія та онлайн-база українського аудіовізуального сектору DzygaMDB – чекають на заявки від продюсерів, які знаходяться в пошуках нових історій.

16.12.2020
об 16:18

Новини

Розпочато конкурс: PITCH UA підтримає контент на соціально вагомі теми

PITCH UA 3 чекає на заявки від тих, хто хоче прийняти участь у конкурсі соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну.

17.12.2020
об 16:16