Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Сан-Себастьян розпочнеться з прем'єри фільму Вуді Алена

28.06.2020
об 16:31
Сан-Себастьян розпочнеться з прем'єри фільму Вуді Алена

Кінофестиваль у Сан-Себастьяні 18 вересня відкриє стрічка «Фестиваль Ріфкіна» режисера Вуді Алена. Прем’єра картини відбудеться у позаконкурсній програмі. 

Вже вдруге робота Вуді Алена відкриває цей кінофестиваль. Вперше це відбулось у 2004 році, тоді презентували стрічку «Мелінда і Мелінда».

Зйомки романтичної комедії «Фестиваль Ріфкіна» завершились минулого року. Автором сценарію став режисер. У фільмі грають Елена Анайя, Джина Гершон, Крістофер Вальц.

Організатори кінофестивалю планують провести захід з 18 по 26 вересня.

Джерело: Hollywood Reporter


 

Читайте також:

Новини

Нові дати: Фільм Нолана презентують у серпні

Нещодавно стало відомо, що кіностудія Warner Bros. знову перенесла прем’єру фільму Крістофера Нолана «Тенет», на цей раз на 12 серпня.

26.06.2020
об 17:26

Новини

Творча група «Аватару-2» повернулася на знімальний майданчик

У Новій Зеландії поновилися зйомки другої частини фантастичного фільму «Аватар».

26.06.2020
об 18:09

Новини

Роботи замінюють акторів

Дівчина-робот Еріка грає головну роль в науково-фантастичному фільмі, зйомки якого стартували ще у минулому році. Бюджет стрічки складає $ 70 млн.

26.06.2020
об 19:09

Новини

5 фільмів володарки 5-ти «Сезарів» Ізабель Аджані

Сьогодні свій 65-річний ювілей відзначає Ізабель Аджані, одна з найвідоміших і найбільш неординарних актрис сучасного кінематографу. У віці 20 років вона голосно заявила про себе, отримавши свою першу номінацію на премію «Оскар» за найкращу жіночу роль у фільмі «Історія Аделі Г.». Згодом Ізабель Аджані зіграла у фільмах найвідоміших режисерів, зібравши значну колекцію найпрестижніших кінонагород, зокрема п'ять премій «Сезар» у номінації «Найкраща жіноча роль», що є абсолютним рекордом для цієї номінації. Фільми, за які Аджані отримала цю престижну нагороду французької Академії кінематографічних мистецтв, є своєрідними віхами в її творчості, і саме сьогодні, в день народження актриси, ми хочемо їх згадати.

27.06.2020
об 10:16