Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Сайт ОМКФ змінив імідж та дизайн

13.08.2020
об 13:38

Вслід за айдентикою Одеського міжнародного кінофестивалю змінилось й візуальне оформлення онлайн-ресурсу. Розробкою веб-сайту займалась британська компанія Mate and Mate, яка використала елементи цьогорічної промокампанії кіноподії, яка вперше відбуватиметься онлайн.

Основним кольором оновленого сайту став чорний, який передає лаконічний задум платформи. Меню також оновилось: панель, яка раніше була у шапці сторінки, переформатували у зручну кнопку, де зібрано всі основні розділи сайту. Крім того, спрощений дизайн новин — тепер він орієнтований на візуальну складову з мінімум текстового супроводу на основній сторінці.

«Оскільки Одеський міжнародний кінофестиваль змінив імідж та айдентику, ми вирішили оновити офіційний сайт ОМКФ. Нашою головною метою було зробити його зручним у користуванні, лаконічним, але водночас стильним. Адже саме візуальна складова є однією з найважливіших у кінематографі. Тож ми прагнули відтворити цей аспект і в дизайні оновленого сайту», - зазначила генеральна продюсерка ОМКФ ЮЛІЯ СІНЬКЕВИЧ.

Також до офіційного сайту Одеського міжнародного кінофестивалю додано онлайн-платформу, де цьогоріч відбуватиметься перегляд фільмів 11-го ОМКФ. Саме тут глядачі, представники ЗМІ та професіонали кіноіндустрії можуть оформити абонементи та акредитації, а також придбати квитки на окремі покази.

 

Джерело: пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

ОМКФ розпочав прийом заявок на участь у програмах Film Industry Office

Професійна секція Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю з 22 червня до 1 серпня включно приймає заявки на участь у програмах «Пітчинг», Work in Progress та EastSeries.

24.06.2020
об 11:16

Новий імідж 11-го ОМКФ: На черзі офіційний постер
Новини

Новий імідж 11-го ОМКФ: На черзі офіційний постер

VGL cinema вже ділився новиною про співпрацю ОМКФ та креативної агенції BBDO Ukraine в результаті якої світ побачила нова айдентика Одеського міжнародного кінофестивалю. Тепер представляємо новий постер кінофестивалю, що відтворює те найголовніше, без чого неможливий кінематограф – без глядача.

17.07.2020
об 16:35

Новини

Прийом заявок на участь у Пітчингу ОМКФ подовжено

Список фіналістів оголосять в середині серпня. Ті, хто хоче взяти участь у Пітчингу, Work in progress та East Series професійної секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю ще мають час надати все необхідне для цього.

03.08.2020
об 12:27