Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

РroMOTION: конкурс на участь у програмі системної підтримки міжнародної промоції українського кіно

17.02.2022
об 11:51

Український інститут втретє запускає конкурс на участь у програмі системної підтримки міжнародної промоції українського кіно proMOTION. Програма має на меті збільшити присутність українського кіно та його впізнаваність на міжнародних кіноринках.

У 2022 році Український інститут забезпечить просування за кордоном п’ятьом кінопроєктам, що в результаті експертного оцінювання наберуть найбільшу кількість балів, у розмірі до 300 000 грн з урахуванням усіх загальнообов’язкових податків та зборів.

Вимоги до аплікантів:

- Наявність зареєстрованої в Україні продюсерської компанії.

- Наявність договору з автором кінопроєкту про передачу виключних майнових прав на фільм.

- Відсутність фінансових заборгованостей.

- Професійний досвід.

- Досвід міжнародної співпраці та наявність підтверджених партнерств буде перевагою.

- Діяльність та позиція апліканта не суперечить принципам і цінностям Українського інституту.

Подати конкурсну заявку на розгляд мають право юридичні особи всіх форм власності (продюсерські компанії) та фізичні особи-підприємці, зареєстровані в Україні, яким належать виключні майнові права на кінопроєкт та його використання у будь-якій формі та будь-яким способом на території, на якій передбачена промоція в рамках програми proMOTION. Протягом поточного календарного року одна й та сама юридична особа/фізична особа-підприємець може подати не більше двох заявок із різними кінопроєктами на мистецькі конкурси, які організовуються Українським інститутом.

Звертаємо увагу заявників, що не йдеться про надання грантової підтримки, а про укладання договору про надання послуг, предметом якого є надання послуг, необхідних для втілення просування кінопроєкту за кордоном. Послуги з просування кінопроєктів, обраних за результатами конкурсу, можуть бути надані у період 10 травня по 10 грудня 2022.

Відбір кінопроєктів здійснюватиме конкурсна комісія, що складається з представників відділу кіно Українського інституту та незалежних експертів зі сфери.

Український інститут залишає за собою право визнати переможцями Мистецького конкурсу шість кінопроєктів у випадку, якщо до списку проєктів, що набрали найвищі бали відносно інших, увійдуть дві короткометражні стрічки із загальною сумою кошторисів обох кінопроєктів до 300 000,00 грн (триста тисяч гривень 00 копійок) з урахуванням всіх загальнообов’язкових податків та зборів.

Кінцевий термін подачі 23 березня 2022 року, 23:59 (київський час).

 

Джерело: Український інститут

Читайте також:

Анімація

Український трейлер нового мультфільму про Попелюшку

Зла чаклунка вдалася до темної магії та перетворила принца Алекса на мишу. Врятувати принца допоможе чарівне зілля. Щоб знайти його, Попелюшка та її вірні друзі вирушили в мандрівку, яка обіцяє багато пригод і випробувань. Ця подорож допоможе відважним героям зрозуміти, що найкращі ліки – це справжня дружба.

08.02.2022
об 11:27

Новини

«Побачення без фільтрів»: ТЕТ готує прем’єру нового реаліті-шоу

Телеканал ТЕТ відправить людей в активному пошуку на побачення наосліп, а улюблені експерти Дар’я Астаф’єва, Олексій Дурнєв, Олександр Еллерт, Андрій Рибак, Анастасія Дєрская та Валерія Мандзюк їх коментуватимуть.

08.02.2022
об 14:39

Новини

Discovery представляє продовження культового шоу «Брудна робота»

У світі є багато брудної роботи, але ж хтось має її виконувати. Майк Роу, чемпіон серед працівників, які виконують цю важливу працю. Він працює, щоб звернути увагу на наступне покоління працьовитих чоловіків і жінок, які роблять можливим наше цивілізоване життя.

14.02.2022
об 11:10