Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розповідь режисера: Як створювалася кінострічка «Вечеря в Америці»

27.10.2020
об 15:07

Фільм «Вечеря в Америці» здобув Гран-прі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Його режисер  Адам Ремейер розповів, як саме створювалася кінострічка та чому  нині вона розглядається як кіно з підтекстом.

У межах 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася сесія Q&A за участю Адама Ремейера, режисера стрічки «Вечеря в Америці». Саме цей фільм цьогоріч став володарем Гран-прі  11-го ОМКФ.

Сюжет стрічки обертається навколо панк-музиканта, який тікає від поліції, та дівчини, яка випадково опинилася поруч з утікачем. Вона не знає, що це за хлопець, але добре знайома з його творчістю і вже давно надсилає музиканту  листи кохання.

«Спочатку це були дві різні історії – про панк-рокера, який дуже хотів знайти гроші на запис своїх пісень,та про звичайну родину. Я вирішив їх об’єднати та подивитись, що вийде. Було цікаво взяти такого героя та на декілька днів «оселити» його у звичайній родині. Хотів продемонструвати, як одна людина може змінити інших і змінитися сама за короткий термін», – ділиться режисер АДАМ РЕМЕЙЕР.

Крім цього, під час спілкування режисер розповів, чому вирішив «прописати» образи саме героїв-аутсайдерів, чому музика має таке важливе значення у фільмі та як сталось, що сюжет стрічки став таким актуальним під час президентства Дональда Трампа. 

Дізнатись усі подробиці зі знімального майданчика  та як познайомилися виконавці головних ролей  можна  з інтерв’ю режисера стрічки «Вечеря в Америці».

Читайте також:

Новини

Шостий день 11-го ОМКФ: Нові фільми Міжнародного конкурсу

Сьогодні, 30 вересня, розпочався шостий день 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Тож у глядачів є можливість переглянути в режимі онлайн на сайті фестивалю  й проголосувати за короткометражні фільми двох частин Національної конкурсної програми. А ще до вашої уваги – дві нові картини з Міжнародної конкурсної програми.

30.09.2020
об 11:02

Новини

В Одесі просто неба покажуть чорно-білий фільм у супроводі оркестру

В межах 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю в місті пройде грандіозний open air кіноперформанс. Проходити він буде на Потьомкінських сходах. Глядачі зможуть побачити фільм, який було знято 100 років тому.

02.10.2020
об 13:10

Новини

11-й ОМКФ: Останні фестивальні години та Happy Week

Час сплинув дуже швидко, ось вже добігає кінця 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Сьогодні, 3 жовтня, всі, хто спостерігав за перебігом подій онлайн-кіномарафону та лишав голоси за фільми, нарешті дізнаються імена переможців та лауреатів Гран-Прі. Ми ж запрошуємо до сумісного перегляду Урочистої церомонії закриття 11-го ОМКФ на сайті VGL cinema.

03.10.2020
об 13:19

Новини

11-й ОМКФ: Результати пітчингу та нагородження переможців секцій

Останній день на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі видався насиченим. Визначили переможців одразу в трьох програмах, а кінопрофесіонали мали змогу взяти участь у декількох цікавих дискусіях.

05.10.2020
об 12:21