Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розпочинається національний відбір на премію «Оскар»

13.08.2020
об 18:29

25 серпня Український Оскарівський Комітет розпочинає прийом заявок на участь фільмів у національному відборі на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

З 25 серпня по 8 вересня 2020 року проходитиме прийом заявок. Також у цей період Комітет проводитиме консультації для кінематографістів щодо подання фільмів для розгляду.

Фільм-номінант має відповідати таким параметрам:

– повнометражний ігровий, документальний або анімаційний фільм (не менше 40 хвилин), знятий поза межами Сполучених Штатів Америки;

– домінантна мова не англійська;

– фільм випущено у комерційний прокат в період з 1 жовтня 2019 року до 31 грудня 2020 року, що тривав щонайменше 7 днів поспіль;

– фільми, які мали запланований кінотеатральний реліз, але спочатку стали доступні на авторитетних комерційних сервісах стримінгової дистрибуції чи відео на замовлення, можуть претендувати на розгляд у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» за умови надання Академії документації (оригінальний(і) документ(и) та переклад на англійську мову) про дати закриття кінотеатру/зали, встановлені урядом, попередньо запланований кінотеатральний реліз та угоди про стримінгову дистриб'юцію чи відео на замовлення.

Ознайомитись з повним списоком документів для подачі можна тут

Нагадаємо, 93-я церемонія вручення премії «Оскар» за досягнення у галузі кінематографу за 2020 рік відбудеться 25 квітня 2021 року в Лос-Анджелесі.

 

Джерело: пресслужба Державного агентства України з питань кіно

Читайте також:

«Оскар-2021» відкладається
Новини

«Оскар-2021» відкладається

Американська кіноакадемія прийняла рішення про перенесення початку церемонії вручення премії «Оскар-2021» на квітень наступного року.

16.06.2020
об 10:01

Нові дати відбору та умови прийому українських фільмів на 93-ю церемонію вручення «Оскара»
Новини

Нові дати відбору та умови прийому українських фільмів на 93-ю церемонію вручення «Оскара»

Як ми вже повідомляли раніше, церемонію вручення 93-ї премії «Оскар» перенесено з 28 лютого на 25 квітня 2021 року. У зв’язку з цим Український Оскарівський Комітет оновив терміни прийому заявок та строки проведення відбору і висунення фільму від України на здобуття премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук в номінації «Міжнародний повнометражний фільм».

19.06.2020
об 19:49

Новини

Emmy 2020: Едді Мерфі може отримати телевізійного «Оскара»

Знаменитий голлівудський комік Едді Мерфі удостоєний номінації на премію Американської телевізійної академії Emmy 2020. Разом зі своїми колегами він претендуватиме на нагороду як один з ведучих популярної програми Saturday Night Live.

30.07.2020
об 10:51