Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розпочався фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art 2020

08.09.2020
об 13:30

7 вересня стартував 13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів WIZ-ART, який відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Українського культурного фонду та Львівської міської ради. Кіноподія відбуватиметься упродовж тижня у новому форматі.

Вчора у Львові відбулися офлайн-покази, а з сьогоднішнього дня в онлайн-кінотеатрі Wiz-Art Film Festival Online можна дивитися которкометражні стрічки. З 1500 надісланих заявок відібрано 30 конкурсних фільмів: 12 з них формують програму Національного конкурсу, 18 – Міжнародного. Оцінюватимуть конкурсні програми журі та глядачі.

Також організатори пропонують переглянути дві програми короткометражок-переможців європейських фестивалів. Крім того, глядачам надається можливість долучитися до обрання найкращого європейського короткометражного фільму року. Всі онлайн-покази є безкоштовними та доступними для перегляду на Wiz-Art Film Festival Online.

 

Джерело: ДержКіно України

Читайте також:

Онлайн-трансляція пітчингу та огляд найперспективніших проєктів-дебютів на конкурсі від Держкіно
Новини

Онлайн-трансляція пітчингу та огляд найперспективніших проєктів-дебютів на конкурсі від Держкіно

Сьогодні, 23 червня, починаються пітчинги другого туру 13-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. За ними можна спостерігати у режимі реального часу. Цікаво, що цьогорічна експертна комісія під час презентаційних сесій розглядає напрямами «Ігрові повнометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)» та «Ігрові короткометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)».

23.06.2020
об 10:50

Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»
Новини

Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»

Війна назавжди залишає відбиток у житті тих, хто приймав безпосередню участь у бойових діях – це центральний посил майбутнього короткометражного проєкту «Поламані». Його нещодавно представили на 13-му пітчингу Державного агентства України з питань кіно.

30.06.2020
об 11:15

Новини

9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів проведуть у змішаному форматі

Цьогорічний Kyiv International Short Film Festival пройде у змішаному форматі. Заради безпеки глядачів частина заходів відбудеться онлайн, а частина – оффлайн з дотриманням усіх правил карантину. Так, наповнення зали складатиме максимум 25% від його загальної місткості, а між сеансами влаштовуватимуть великі перерви, аби уникнути скупчення людей у холі.

19.07.2020
об 14:27