Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розпочався другий етап зйомок стрічки Тоні Ноябрьової “Ти мене любиш?”

09.02.2022
об 12:27

На початку лютого стартував другий етап знімального періоду повнометражного фільму Тоні Ноябрьової “Ти мене любиш?”. Творча команда стрічки запросила на знімальний майданчик представників ЗМІ та розповіла про роботу над фільмом.

За сюжетом, дівчина Кіра, що тільки вступила до театрального вишу, проживає своє дорослішання через розрив із сім’єю – її батьки несподівано для неї розлучаються після 20-и років ідеального, як їй здавалося, спільного життя. Кіра змушена подорослішати і прийняти нову реальність на тлі зламу старої імперії СРСР і народження нової держави - України.

Творці фільму організували прес-день на знімальному майданчику. Подія пройшла на одній із багатьох локацій знімального процесу стрічки, а саме в знаковому для київських кінематографістів приміщенні бару «Вавілон» Будинку Кіно. Автентичність інтер’єру бару в поєднанні із зусиллями художників-постановників фільму до деталей відтворила атмосферу столичних ресторанів початку 90-х.

Стрічку представили режисер та автор сценарію Тоня Ноябрьова, продюсер Анастасія Буковська, виконавці головних ролей Каріна Хімчук та Андрій Шабанов. Вони розповіли про епоху, яку побачать глядачі, її героїв, закладені меседжі та подальші плани.

«Фільм «Ти мене любиш?» - це частково моя особиста історія, а частково рефлексія і моє бачення 90-х років. Адже в цей період я дорослішала і формувалася як особистість та жінка. Сьогодні ця тема актуальна, адже виросло ціле покоління режисерів, готових подивитися назад та розповісти про роки, в які закладалася їхня творча свідомість.

Я вважаю, що кожен режисер «авторського» кіно знімає про себе та з себе, намагається говорити з глядачем про яскраві або переламні моменти власного життя. Тому 90-ті роки – злам епохи, коли закінчився один час і миттєво почалася нова реальність – це і є бекграунд нашого фільму. Але це тільки тло, а не сама історія. Події фільму могли відбутися у будь-який переламний час, адже період змін – це завжди яскравий, мальовничий та цікавий час. Саме таку тему хочеться відображати в кінематографі і захоплювати нею глядача. Щодо сценарію – певні події справді відбувалися зі мною, але це не автобіографічна стрічка. Ви не побачите «кілька днів з життя Тоні Ноябрьової» - розповіла режисер та автор сценарію Тоня Ноябрьова.

 

За словами режисерки це історія, яка торкнеться усіх: і молодих людей, які побачать історію про своїх батьків та про себе, і більш дорослого покоління. Адже усіх цікавить тема кохання, пошуку себе, свого оточення.  Це теми, які актуальні в наш час та зрозумілі будь-якою мовою.

“Спільно з Тонею ми реалізували багато комерційних проектів. Ми розуміємо одне одного, відчуваємо і добре пам’ятаємо епоху, про яку йдеться у фільмі. Здається, що 90-й рік – це десь близько і можна легко перенести цей настрій на екран. Але минуло більше тридцяти років і ми маємо справу зі справжнім історичним фільмом. Кожен актор в кадрі одягнений у спеціально підібрані костюми, більшість з яких автентичні, кожна деталь реквізиту – це ретельно підібрані речі, які художники приносили з власних дач, або полювали за ними на «блошках». Для глядача цей фільм буде вікном у власне минуле, або молодість своїх батьків. Та головне – це буде захоплююча драма про сімейні стосунки на тлі зламу епохи» - зазначила продюсер фільму Анастасія Буковська.

Про свої враження від роботи на майдинчику поділился

«Я не вживаюся в роль. Я заходжу на локацію і стаю Кірою. Я – це Кіра, мені не треба налаштовуватися, я дію, як вона. Персонаж, можливо не схожий, на справжню мене, але я можу думати як вона. Напевно, це результат довгих репетицій на яких кров’ю і потом ми йшли до потрібного результату. Режисер вимагає від мене все і навіть більше. Зараз, на зйомках мені легше працювати - ми отримуємо задоволення і робимо свою справу. Після зйомок я їду додому щаслива і задоволена результатом. Чого не можна було сказати про репетиції. Мені хотілося плакати і було важко знайти ті сторони мене, які хотіла побачити Тоня. Я хочу, щоб цей фільм подивилися якомога більше людей, але особливо його буде цікаво подивитися більш старшому поколінню, яке росло саме в цю епоху», - розповіла Каріна Хімчук – виконавиця ролі Кіри, головної героїні фільму.

Зйомки другого етапу фільму триватимуть до кінця лютого в Києві. Монтаж фільму відбуватиметься в Грузії. На широкі кінотеатральні екрани стрічка вийде у 2023 році після завершення фестивальної історії фільму. Точна дата буде повідомлена згодом.

Продюсери: Анастасія Буковська, Данило Каптюх. У ролях: Карина Химчук, Максим Михайличенко, Наталія Лазебнікова, Олександр Жила, Андрій Шабанов, Дарія Білоцерковець, Євген Бушмакін, Дарія Палагнюк, Ольга Армасар, Василь Неволов, Андрій Гурін, Наталія Діброва та інші.

Проект реалізується за фінансової підтримки Держкіно України. До знімальної групи увійшли представники Литви, Грузії, Білорусі, що надає проекту міжнародний характер.

 

Джерело: F A M I L Y P R O D U C T I O N

Читайте також:

Новини

«Uncharted: Незвідане» представили фінальний український трейлер

Одна з найвідоміших комп'ютерних ігор оживе на великому екрані! До рук невтомного шукача пригод Натана Дрейка потрапляє загадковий артефакт. Саме він може привести молодого авантюриста до острова, де заховано омріяні скарби.

31.01.2022
об 17:38

Новини

Docudays UA відкриває прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview

Ukrainian Doc Preview — це можливість презентувати потенційним партнерам свої майбутні повнометражні документальні фільми, які потребують підтримки з промоцією, дистрибуцією або шукають додаткового фінансування. Ukrainian Doc Preview збирає ключових представників міжнародної індустрії документального кіно. Такий шоукейс запускають у роботу вже вчетверте.

04.02.2022
об 13:58