Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розпочато прийом заявок у конкурсні програми 13-го Одеського Міжнародного Кінофестивалю

03.02.2022
об 16:31

13-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться 23-30 липня 2022 року, розпочинає відбір фільмів у конкурсні програми: Національний конкурс (повний та короткий метр) та Міжнародний конкурс “Візії Європи”.

"Це для нас завжди дуже очікувана і разом з тим хвилююча мить. Це точка відліку до зустрічі глядачів Odesa International Film Festival із кіно, яке формуватиме цьогорічний лайнап фестивалю. Впевнена, що Національна конкурсна програма та Міжнародний конкурс “Візії Європи” вразять гостей ОМКФ професійним рівнем кінематографістів, а також жанровою спрямованістю та розмаїттям світоглядів, представлених у роботах", - написала на своїй сторінці у Facebook виконавча директорка фестивалю Анна Мачух.

 

Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн-форму та надати всі зазначені там матеріали до 31 травня 2022 року.

 

Детальну інформацію про правила та процедуру подачі заявок на 13-й ОМКФ можна переглянути тут.

 

Окрім конкурсних програм в межах 13-го Odesa International Film Festival будуть представлені позаконкурсні секції та ретроспективні покази. Також будуть функціонувати професійний майданчик Film Industry office, Літній Кіноринок та освітня програма “Літня кіношкола”.

 

Раніше, ми писали, що Одеський Міжнародний Кінофестиваль запрошує волонтерів.

Та нещодавно представив незалежну відбіркову комісію.

 

Джерело: Odesa International Film Festival

Читайте також:

Новини

17-й фестиваль «Вечори французького кіно» оголосив програму

3 лютого розпочнеться щорічний фестиваль «Вечори французького кіно». Подія повернеться до офлайн-формату та проходитиме в кінотеатрах великих українських міст упродовж лютого.

19.01.2022
об 12:56

Новини

Презентували кліп на пісню “Твій день”: офіційний саундтрек комедії “Найкращі Вихідні”

Комедія «Найкращі Вихідні» виходить у прокат з 2 лютого 2022 року. Одні з найпопулярніших українських виконавців: Аlyona Аlyona, Юлія Саніна, Артем Пивоваров та ONUKA представили кліп на OST “Твій день”, до якого увійшли кадри з фільму.

20.01.2022
об 13:19

Новини

Офіційний трейлер української комедії «Сусідка»

3 березня 2022 року на екрани кінотеатрів вийде українська романтична комедія «Сусідка». Увесь сенс життя молодого гульвіси Петра (Артемій Єгоров) — вечірки, стосунки на ніч та нуль відсотків відповідальності. А ще його легко взяти «на слабо», тому він закладається з другом дитинства на «порш», що зможе місяць прожити з однією жінкою.

02.02.2022
об 13:45