Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розпочато прийом заяв для участі у виборах до Української кіноакадемії

17.09.2020
об 18:57

Починаючи з 17 вересня стартує прийом заявок на участь у виборах до Правління та Наглядової Ради Української кіноакадемії. Подавати кандидатури можна на сайті академії. З переможцями визначаться наприкінці жовтня. Голосування триватиме  два тижні.

Правління є консультативно-дорадчим органом та діє з метою підвищити ефективність діяльності Кіноакадемії, а основне його завдання - визначення стратегії функціонування та надання рекомендацій щодо діяльності Української кіноакадемії. Кандидатом може стати будь-який чинний член Кіноакадемії

Наглядова рада – це керівний орган Української кіноакадемії. Її основні завдання – вирішення спірних питань та здійснення контролю роботи Правління та Виконавчого директора. Члени Наглядової Ради можуть не бути членами Кіноакадемії та не можуть бути членами Правління.

«За підтримки попереднього складу Правління Українська кіноакадемія чимало зробила для розвитку української кіноіндустрії. Були проведені дві церемонії вручення нагород Національної кінопремії “Золота Дзиґа”, одна з яких відбулась в новому онлайн-форматі, а також було організовано серію майстер-класів та вебінарів з українськими кінематографістами і воркшоп Eave On Demand in Kyiv. Нам вдалося запустити першу в Україні базу аудіовізуального-сектору Dzyga MDB, яка продовжує масштабуватись. Крім того, разом ми організували та провели онлайн-мітинг «Ні – знищенню культури!» на захист української культури. Впевнена, що наступний склад Правління, який ми зараз розпочнемо формувати, буде не менш продуктивним і плідним», - сказала виконавчий директор Української Кіноакадемії АННА МАЧУХ.

Подавати свої кандидатури українські кінематографісти можуть з 17 вересня по 1 жовтня, на офіційному сайті Кіноакадемії. Деталі тут.

Онлайн-голосування стартує 8 жовтня та завершиться 22 жовтня. Віддати голос за кандидата можуть лише члени Кіноакадемії. Результати виборів будуть оголошені протягом тижня з моменту закінчення голосування.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

Серіал «Сага» покажуть на Одеському міжнародному кінофестивалі

Історичний серіал «Сага» покажуть у програмі «Серіали!» на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі. Нагадаємо, що захід відбуватиметься з 25 вересня до 3 жовтня в онлайн-форматі. Програма «Серіали!» сформована у співпраці із чеським фестивалем серіалів Serial Killer і телеканалом «Україна».

14.09.2020
об 15:49

Новини

КіноКалендар: «Чотири кімнати» чотирьох режисерів

16 вересня 1995 року відбулася прем'єра чорної комедії «Чотири кімнати». Фільм мав непросту долю: його розгромили кінокритики, до нього були претензії від Гільдії кіноакторів та режисерів США, він фактично провалився в прокаті, але з часом став культовим, а армія його шанувальників налічує мільйони людей у багатьох країнах. Тому ця оригінальна стрічка й зайняла почесне місце в кі

16.09.2020
об 14:24

Новини

Побачити прем’єри та поспілкуватись з авторами: Унікальна можливість для володарів абонентів 11-го ОМКФ

Фестивальний абонемент дає змогу глядачу першим побачити унікальні прем’єри, учасників та переможців заходу, поставити питання автору фільмів та подивитись майстер-класи провідних кіно діячів. Нині придбати його можна за акційною ціною.

16.09.2020
об 16:21

Новини

«Весільний спадок» та «Борщ» скоро з'являться в кінотеатрах України

Одразу дві документальні українські стрічки, що розповідають про культуру та людей вийдуть в обмежений прокат на широкі екрани вже цієї осені.

17.09.2020
об 18:01