Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розпочато п’ятий конкурс дитячих проєктів Чілдрен Кінофест

12.10.2020
об 15:57

Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі. Мінімальний вік учасника – 7 років, максимальна тривалість проєкта – 8 хвилин. Ім’я переможця оголосять 6 червня 2021 року.

 

Від понеділка, 12 жовтня, відкрито прийом заявок на п’ятий конкурс дитячих фільмів фестивалю Чілдрен Кінофест. До участі приймаються стрічки, створені дітьми у віці від 7 до 14 років. Двадцять фільмів-фіналістів покажуть у містах-учасниках фестивалю, а переможці отримають нагороди.

До участі у конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку.

Цьогоріч конкурс змінює правила та зосереджується на відборі виключно художніх фільмів. Також запроваджено поділ на ігрові фільми та анімацію – для кожної з цих категорій впроваджуються окремі грошові призи.

 

 

Прийом заявок вже відкрито. Триватиме він до 4 травня 2021 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Імена фіналісти дізнаємося у наступному році 19 травня, а 6 червня 2021-го під час Церемонії закриття фестивалю за участі юних авторів фільмів назвуть переможців конкурсу.

Зазначимо, до участі у минулому, четвертому конкурсі фільмів, знятих дітьми, було подано понад 220 заяв з усієї України. Переможцем стала 14 річна Влада Березанська і її проєкт «Сузір’я Єдинорога» про вплив соціальних мереж на сучасних підлітків.

8-й Чілдрен Кінофест відбудеться з 28 травня по 6 червня 2021 року. Подія проходитиме за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Чілдрен Кінофест

Читайте також:

Чілдрен Кінофест: Драматична історія стосунків онуки з бабусею
Новини

Чілдрен Кінофест: Драматична історія стосунків онуки з бабусею

Цієї п’ятниці, 29 травня, розпочнеться Чілдрен Кінофест, що цьогоріч вперше відбудеться онлайн. Оскільки саме глядач стане головним суддею для конкурсантів міжнародної програми, ми знайомимо наших читачів з кожним претендентом на головний приз окремо. На черзі голландський драматичний фільм Міші Кампа «Салон краси Ромі».

25.05.2020
об 16:45

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера
Новини

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера

Вже за три дні розпочнеться Чілдрен Кінофест онлайн. І сьогодні ми розповімо про останнього учасника міжнародної конкурсної програми – «Тім Талер, або Проданий сміх». Це сімейне фентезі народилося у Німеччині за мотивами однойменного роману Джеймса Крюса.

26.05.2020
об 09:59

Анімація

Чілдрен Кінофест: Онлайн-показ «Викраденої принцеси»

Вже за два дні розпочнеться Чілдрен Кінофест. У рамках заходу відбудеться онлайн-показ анімаційного фільму «Викрадена принцеса». Минулого року саме це фентезі перемогло у міжнародній конкурсній програмі.

27.05.2020
об 14:47

Чілдрен Кінофест: Захопливі ілюзії від творця спецефектів
Новини

Чілдрен Кінофест: Захопливі ілюзії від творця спецефектів

Під завісу дня нагадуємо, що вже завтра розпочинається Чілдрен кінофест. Зранку, 29 травня, можна буде зареєструватись на онлайн-захід, щоб переглянути всі фільми конкурсної та позаконкурсної програми. На одному зі спеціальних показів транслюватимуть перший кіноблокбастер від творця спецефектів у кіноіндустрії Жоржа Мельєса.

28.05.2020
об 20:43