Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розпочато конкурс: PITCH UA підтримає контент на соціально вагомі теми

17.12.2020
об 16:16

PITCH UA 3 чекає на заявки від тих, хто хоче прийняти участь у конкурсі соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну.

 

З 16 грудня по 27 січня PITCH UA 3 приймає заявки на підтримку якісного контенту для ТБ, digital та кінотеатрів: шоу, серіали, анімація – будь-які формати та жанри, головне, аби вони втілювали ідеї, які відповідають чотирьом соціально вагомим темам:

 

  • «Я відчуваю зміни: реформуючи Україну»;
  • «Об’єднуючи Україну: єдність у різноманітності»;
  • «Медіа мають значення»;
  • «Російськомовний контент: з’єднати роз’єднане».

 

16 грудня під час офіційного відкриття конкурсу голлівудські продюсери, експерти міжнародних організацій USAID, UNICEF, IREX, українських урядових та громадських інституцій акцентували важливі точки кожного з тематичних напрямків.

Загалом основною метою конкурсу є об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей. Крім того, організатори конкурсу готують низку інтерв’ю зі спеціалістами кожної сфери, які допоможуть зорієнтуватися у творчих пошуках.

 

Записи заходу-відкриття та розповідей експертів з’являться у вільному доступі у відеоформаті на сайті та YouTube каналі PITCH UA 3.

 

Про детальніші умови участі читайте на сайті організаторів конкурсу. 

Читайте також:

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?
Новини

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?

Об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей, – таку мету поставили перед учасниками організатори конкурсу PITCH UA 2.

10.05.2020
об 10:09

17 фіналістів PITCH UA 2  – про що проєкти і хто переможе?
Новини

17 фіналістів PITCH UA 2 – про що проєкти і хто переможе?

На відкритому фінальному пітчингу конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 2 фіналісти презентували журі свої проекти. Тепер чекаємо, хто ж переміг і отримає часткове або повне фінансування бюджету проєкту від UCBI II/USAID. Кожен із тих, хто таки дійшов до фіналу, доводив членам журі всі переваги свого проєкту і що саме його ідея заслуговує на перемогу. Вся подія проводилась у відповідності до реалії сьогодення – за допомогою Zoom-конференції з одночасним транслюванням на YouTube-каналі.

21.05.2020
об 19:33

Новини

PITCH UA 2: журі визначило переможців конкурсу

І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше! І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше!

22.05.2020
об 17:11

Новини

Визначені проєкти-фіналісти Book Pitch

Book Pitch – спільний проєкт Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Мета – знайти ті сучасні українські друковані книжки, які можуть бути екранізовані в майбутньому.

04.09.2020
об 14:28

Новини

Розпочато конкурс: PITCH UA підтримає контент на соціально вагомі теми

PITCH UA 3 чекає на заявки від тих, хто хоче прийняти участь у конкурсі соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну.

17.12.2020
об 16:16