Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розпочалися зйомки серіалу «Сестри», який представлять на телеканалі «Україна»

04.02.2022
об 12:46

У головних ролях ми побачимо Дар’ю Єгоркіну та Дмитра Пчелу, а також юну зірку Фросю Мельник. Фільмування серіалу проходять в Києві та області. Велику увагу приділено локаціям — у кадрі покажуть багато стильних інтер'єрів, зокрема, заміський будинок із вітражами, картинами та антикварними речами.

За сюжетом, життя головної героїні — успішної юристки Олександри — повністю змінюється, коли зненацька з'являється батько, що покинув їх з матір’ю багато років тому. Він приходить не сам, а разом із своєю малолітньою дочкою, про яку Саша й гадки не мала. Батько просить спантеличену Олександру доглянути за сестрою. А сам...знову зникає.

Серіал є спільним проєктом компанії FILM.UA Group і каналу «Україна».

 

Джерело: FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

Оголошено вісімнадцятий конкурсних відбів кінопроєктів від Ради з державної підтримки кінематографії

Для участі у конкурсному відборі суб’єкти кінематографії із 24 січня до 17 години 23 лютого 2022 року включно заповнюють та подають електронну заяву на участь у творчому конкурсі (пітчингу) за формою та завантажують документи, що додаються до заяви.

26.01.2022
об 15:28

Новини

Зіркові гості, крута вечірка та презентація на коні: відбулася вибухова прем’єра комедії “Найкращі Вихідні”

1 лютого в кінотеатрі Київська Русь відбулася грандіозна прем’єра комедії режисера Влада Климчука “Найкращі Вихідні” про пригоди, музику та любов. Фільм у прокаті з 2 лютого, тож команда запрошує всіх глядачів у кінотеатри України, аби поринути в літо

03.02.2022
об 12:15