Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Розпочалися зйомки мінісеріалу «Хіба можна мріяти про більше»

16.07.2020
об 17:28
Розпочалися зйомки мінісеріалу «Хіба можна мріяти про більше»

Днями стартували зйомки чотирисерійної мелодрами під робочою назвою «Хіба можна мріяти про більше» - це спільний проєкт FILM.UA Group і каналу «Україна».

Перший знімальний день 4-серійної мелодрами «Хіба можна мріяти про більше» проходив у медичному центрі. Фільм про те, як мрію скромної медсестри Ксенії про прекрасне життя в новому місці з коханою людиною несподівано розбиває звістка про важку хворобу її матері. Ксенія змушена скасувати свій переїзд за кордон і шукати гроші на коштовну операцію. Залишившись самотньою, без житла і без роботи, вона намагається зробити все, що в її силах. Несподівано дівчина отримує пропозицію стати доглядальницею в будинку забезпеченої удови Ольги Болгової. Ксенія з радістю приймає пропозицію. Новий будинок і його мешканці спочатку лякають її, але поступово Ксенія звикає. Вона намагається налагодити життя в будинку і допомогти одужати Ользі. На щастя, в неї все добре виходить. Але насправді Ксенія ще не розуміє, в яку небезпечну гру її втягнули...

 «У житті кожного героя відбулися події, які кардинально вплинули на них. Фільм не просто про хороших або поганих людей, а про те, як обставини і труднощі змінюють людей. Одні стають краще і сильніше, а інші ламаються. Це історія про вибір: кожен персонаж сам вирішує, якою дорогою йому йти... Додам, що працювати над таким складним багатоплановим сюжетом дуже цікаво», – розповів режисер ОЛЕКСІЙ ЄСАКОВ.

Варто зазначити, що значна частина зйомок відбуватиметься в заміському будинку родини Болгових. Спочатку це місце здається похмурим, повним таємниць і загадок. Проте з появою головної героїні Ксенії і сам будинок почне змінюватися – стане більш світлим, гостинним, відкритим.

 «Ми знімаємо мелодраму. І по суті, наш фільм – про скелети в шафі, про таємниці минулого, які продовжують впливати на життя героїв. Помилки, невирішені проблеми самі по собі не зникають – вони формують сьогодення», - наголошує продюсер ТЕТЯНА НОСЕНКО.

З розвитком сюжету будуть розкриватися і самі персонажі. Їхні вчинки ставатимуть шляхетнішими, прагматичними або ж і взагалі підступними...

У головних ролях знімаються Олександра Сизоненко, Ірина Веренич-Островська, Сергій Дзялік, Влад Никитюк, Олександр Крючков та ін.

Джерело: пресслужба FILM.UA Group

 

Читайте також:

Анімація

З’явився постер до мультсеріалу «Чарівників: Історії Аркадії» Гільєрмо дель Торо

Сервіс Netflix опублікував у мережі офіційний постер мультсеріалу «Чарівники: Історії Аркадії» - це фентезійна стрічка, що входить до трилогії «Історії Аркадії». Режисером та сценаристом франшизи є Гільєрмо дель Торо.

15.07.2020
об 14:23

Новини

Новий трейлер горора «Антебеллум» «розповів» про дату прем’єри стрічки

З’явився новий трейлер науково-фантастичного горора «Антебеллум». Відео дещо розкриває подробиці сюжету стрічки.

15.07.2020
об 17:18

Новини

Культова стрічка 80-х «Брудні танці» матиме сиквел

За інформацією порталу Variety, студія Lionsgate розробляє танцювальний проєкт, у якому зніметься зірка фільму «Брудні танці» Дженніфер Грей. Крім цього, актриса стане продюсером кінокартини. Є всі підстави вважати, що проєкт може стати продовженням культової стрічки Еміля Ардоліно.

16.07.2020
об 15:05

Новини

«Бурштинові копи» вийшли на знімальний майданчик

15 липня у Києві розбили тарілку – це розпочалися зйомки комедії Аліни Бухтіярової «Бурштинові копи». Фільм є одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно, завдяки чому отримав державну підтримку розміром 11 млн 625 тис. грн – це 75% від загальної вартості виробництва фільму. Наразі проєкт знімається на замовлення телеканалу НЛО TV.

16.07.2020
об 14:15