Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розпочалися зйомки мелодрами «Жити з Надією» від студії «Квартал 95»

04.09.2020
об 16:23

У Києві стартували зйомки 4-серійної комедійної мелодрами від студії «Квартал 95» для каналу «Україна». Мінісеріал називається «Жити з Надією». У перший знімальний день після першого відзнятого кадру режисер разом з членами групи по традиції розбили на щастя тарілку.

 

 

Сюжет фільму такий: молодий архітектор Олексій оформляє опікунство над самотньою старенькою Надією Альбертівною, розраховуючи отримати від неї у спадок квартиру у центрі столиці. Але у бабусі  є свій «скелет у шафі»: енергійна Надія Альбертівна починає активно втручатися в життя свого опікуна.

Автори нової мелодрами Тимофій Саєнко та Максим Ісаєв працювали над сценарієм близько року і зізнаються, що задоволені затвердженими акторами в цей проєкт. Головні ролі виконують Тетяна Печонкіна і Костянтин Темляк. Також в серіалі грають Наталка Денисенко, Дар'я Баріхашвілі, Олег Загородній, Алла Масленнікова та інші. Продюсери - Борис Шефір, Валерія Ткачук, Сергій Демидов, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук.

 

 

«Ця історія з нашого циклу, який ми знімаємо для каналу «Україна», напевно, найбільш зворушлива, камерна, драматична, але ми все одно не йдемо далеко від комедійного жанру», - розповідає режисер АНДРІЙ СІЛКІН.

 

 

 

«За сценарієм я - приваблива спокусниця, і це вже звичне для мене амплуа. Зі своїм партнером Костянтином я познайомилася лише під час кастингів. До речі, зі студією «Квартал 95» я співпрацюю вперше і зізнаюся, це була моя мрія - попрацювати з цією командою професіоналів», - розповідає актриса НАТАЛКА ДЕНИСЕНКО.

 

 

 «Я теж люблю іноді роздавати поради, навіть коли мене про них не просять. А ще я також, як і моя героїня, активно займаюся спортом, наприклад, пілатесом і плаванням», - зізнається ТЕТЯНА ПЕЧОНКІНА, провідна актриса Театру на Подолі.

 

Джерело: Пресслужба студії «Квартал 95»

Читайте також:

Анімація

Герої анімації «ГУЛЛІВЕР ПОВЕРТАЄТЬСЯ» представили перший тизер

Прем’єру заплановано на 24 грудня 2020 року. До вашої уваги перший тизер повнометражної анімаційної пригоди «Гуллівер повертається» виробництва студії «Квартал 95» та Gulliver Films.

10.03.2020
об 14:56

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market
Анімація

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market

Український повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається» був успішно представлений на кіноринку Marche du Film. Це – перший повнометражний мультфільм, виробництвом якого займаються Gulliver Films і студія «Квартал 95».

14.07.2020
об 12:18

Анімація

Новий трейлер: Гуллівер з’явиться в кінотеатрах у грудні

Студія «Квартал 95» і Gulliver Films презентували перший трейлер повнометражного анімаційного фільму «Гуллівер повертається». У кінотеатрі мультик можна буде подивитися з 24 грудня 2020 року.

07.08.2020
об 11:33

Новини

В Україні знімають серіал про протистояння чоловіка та жінки на карантині

Нова 14-серійна робота «100 тисяч хвилин разом» виробництва студії «Квартал 95» зовсім скоро з’явиться на екранах телевізорів. У серіалі розкрито найактуальніші епізоди з життя для всіх, хто пережив карантинну весну. На глядачів чекає справжнє протистояння чоловіка та жінки, які на більш ніж два місяці опинились замкненими у власному будинку.

02.09.2020
об 16:33