Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Розпочала роботу онлайн-версія проєкту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа»

27.07.2020
об 15:23

Стартує проєкт з показу фестивалю «Нове українське кіно». Організатори платформи запрошують кураторів та активістів для створення онлайн-версій кіноклубів та організації некомерційних безкоштовних онлайн-показів.

Відсьогодні на сайті online.kinoklub.org.ua стартує проєкт «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа». Першою «ластівкою» платформи стане фестиваль «Нове українське кіно», який триватиме з 27 липня по 31 жовтня. В рамках його програми демонструватимуть стрічки національного виробництва останніх років. Зокрема, це сатирична драма «Донбас» Сергія Лозниці. Фільм, який був національним кандидатом на здобуття  премії «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою у 2019 році. Також продемонструють гостросоціальну комедію «Герой мого часу» - це перший повнометражний фільм Тоні Ноябрьової, яка до цього займалась коротким метром та створювала кліпи для українських виконавців. У програмі – фільм «Дике поле» - екранізація культового роману Сергія Жадана, історичний екшн «Крути 1918», драма-фантасмагорія Ганки Третяк «Місто, в якому не ходять гроші» створена на основі однойменної повісті Кузьми Скрябіна та документальний фільм «Міф» про Василя Сліпака – оперного співака, який покинув велику сцену і пішов воювати на схід України.

Перший кіноклубний онлайн-фестиваль «Нове українське кіно» проводиться за підтримки Держкіно України.

 

Джерело: пресслужба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Вихідні в кінотеатрі: Результати третього вікенду прокату в Україні

Минув третій вікенд з часу відновлення роботи українських кінотеатрів. Він виявився менш прибутковим, ніж попередні два. Навіть незважаючи на те, що з огляду поліпшення епідеміологічної ситуації поновити сеанси дозволили у кінозалах Львівської та Рівненської областей.

22.07.2020
об 11:41

Новини

«Погані дороги» поїдуть на Венеційський кінофестиваль

Режисерський дебют Наталії Ворожбит «Погані дороги» візьме участь у конкурсній програмі Тиждень критики 77-го Венеційського міжнародного кінофестивалю. Повнометражна ігрова робота – це екранізація однойменної п’єси дебютантки.

22.07.2020
об 19:35

Новини

UA:Культура покаже останній фільм з циклу вечорів кінокласики

Починаючи з понеділка телеканал UA:Культура демонстрував фільми, що стали класикою кіно. На черзі – італійська комедійна стрічка «Віч-на-віч» 1984 року. Режисер – Серджо Корбуччі.

24.07.2020
об 18:07