Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Розмова двох режисерів в очікуванні шорт-листа на «Оскар»

27.10.2020
об 16:29

Напередодні оскарівських перегонів режисер монтажу та продюсер Атанас Георгієв та режисер Роман Бондарчук зустрінуться на DOCU/PRO talk та відверто обговорять питання, пов’язанні з нововведеннями премії.

 

На сайті VGL cinema 29 жовтня о 17:00 можна буде долучитися до DOCU/PRO talk з режисером монтажу та продюсером Атанасом Георгієвим та режисером Романом Бондарчуком. Разом вони поміркують над тим, що робити, щоб ваше кіно потрапило в короткий список найпрестижнішої світової кінопремії. Режисери поділиться власним досвідом створення та просування фільму в розмові. Наприклад, Роман Бондарчук є режисером документальної стрічки «Українські шерифи», яка декілька років тому висувалась на «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою», а Атанас Георгієв, який власне і буде здебільшого відповідати на питання Романа, рік тому став режисером монтажу та продюсером фільму «Медова земля». Стрічка здобула три нагороди на кінофестивалі Sundance і номінувалася на «Оскар» у двох категоріях: «Найкращий документальний фільм» та «Найкращий міжнародний повнометражний фільм». Наразі переглянути кінокартину «Медова земля» можна на docuspace.org.

У четверг розмова вестиметься англійською мовою на нашому сайті та на You Tube Docudays UA. Послухати про що говортимуть режисер із синхронним перекладом на українську можна на DOCUSPACE та фестивальній сторінці Docudays UA у мережі Facebook.

 

Читайте також:

Новини

Українські документалісти відвідають IDFA в Амстердамі

Вдруге українська делегація відвідає захід IDFA та в цьому році представить 5 документальних проєктів, які нині знаходяться на різних стадіях виробництва.

21.10.2020
об 14:13

Новини

Режисерки можуть змінити історію на наступній церемонії «Оскар»

Режисерське крісло хитається з боку в бік, все частіше йому доводиться тримати не тільки тіло, а й дівочі мрії про кар'єру в кіно. Як часто про свої режисерські амбіції заявляють кольорові жінки, на скількох таких не надто стійких стільцях вони опинилися за останні декілька років та як багато фільмів їм вдалося зняти у якості дебюту?

24.10.2020
об 13:49

Новини

Від онлайн-кінофестивалю до вебінарів: Дайджест подій для кіноспільноти

Показ фільму Олега Сенцова, зустріч з Ахтемом Сеітаблаєвим, лекція про продюсування документального кіно, розповідть про досвід України в Eurimage та вебінар на тему пічтингів і копродукційних фільмів. Все це побачити та послухати можна вже цього тижня.

26.10.2020
об 14:15

Новини

Актор Чедвік Боузман може опинитися серед номінантів на премію «Оскар»

Для Кіноакадемії вдруге за всю її історію трапляється такий випадок, що номінанта висувають посмертно, а для актора – це перша та єдина номінація на «Оскар». Так, Чедвік Боузман може стати виконавцем «найкращої чоловічої ролі» посмертно за роботу в фільмі «Ма Рейні: Мати блюзу».

27.10.2020
об 13:04

Новини

Розповідь режисера: Як створювалася кінострічка «Вечеря в Америці»

Фільм «Вечеря в Америці» здобув Гран-прі 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Його режисер Адам Ремейер розповів, як саме створювалася кінострічка та чому нині вона розглядається як кіно з підтекстом.

27.10.2020
об 15:07