Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Романтична Ксенія Мішина та харизматичний Артемій Єгоров: з’явився постер та тизер комедії “Сусідка”

25.10.2021
об 11:29

 

Вже 3 березня 2022 у всеукраїнський прокат вийде вітчизняна романтична комедія «Сусідка». У головних ролях - Артемій Єгоров та переможниця шоу “Танці із зірками” і суддя “Україна має талант”, - Ксенія Мішина. У фільмі також з’являться Jerry Heil та Анна Трінчер. 

Стрічка - від компанії F Films - продюсерів фільмів «Свінгери» та «Свінгери 2». Авторкою сценарію фільму стала відома письменниця Ірена Карпа, режисеркою – Наталя Пасеницька.  

У першому тизері ми бачимо безтурботного та безвідповідального холостяка, який не втрачає нагоди познайомитися із дівчиною ані на вечірка, ані в київських заторах. Та одного ранку на порозі його будинку з’являється вона - елегантна вчителька музики. А ще - двоє дітей. Творці фільму тримають інтригу: чи витримає мачо випробування сімейним життям, аби виграти парі у друзів та як складатимуться відносини між двома абсолютно різними людьми? 

«Це моя перша комедійна роль, і мені дуже цікаво було знайти нові фарби та інтонації для образу Вероніки в своєму акторському арсеналі, – каже виконавиця головної ролі Ксенія Мішина. – Між нашими з Артемом героями відбуваються і словесні баталії, і комічні побутові конфлікти, і справжні пригоди – це було цікаво грати,  і за нашими стосунками має бути цікаво спостерігати глядачам».

«Ми хотіли створити для глядачів ефектну, смішну та легку романтичну історію, яку буде приємно подивитися під час весняних свят як молодим парам на побаченні, так і сімейним подружжям, яким будуть особливо близькі гумористичні ситуації, пов’язані з дітьми» – каже продюсерка проекту Олеся Ногіна (F Films). 

Фільм створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, прокатником стрічки стала компанія B&H, телепартнером – канал 1+1.

 

Читайте також:

Новини

В Україні фільмуть комедію «Сусідка» за сценарієм Ірени Карпи

Днями творча група романтичної комедії «Сусідка» вийшла на знімальний майданчик. Виробництвом фільму, сценарій якого написала українська письменниця та музиканта Ірена Карпа, займається компанія F Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно та телеканалу «1+1».

28.07.2021
об 15:39

Новини

Прем'єра стрічки:«МИСЛИВЦІ НА ПРИВИДІВ: З ТОГО СВІТУ»

Нова частина фантастичних пригод з оригінального всесвіту Мисливців на привидів! Успадкувавши старий занедбаний будинок, родина переїздить у маленьке містечко. Їхня поява збігається у часі з надзвичайною активністю паранормальних сил, які перевертають звичне життя з ніг на голову. Час настав! Нове покоління мисливців на привидів має будь що з’ясувати природу таємничого спадку і ліквідувати наслідки небувалих масштабів!

21.10.2021
об 14:15

Новини

Скоро у кіно:«ВЕЛИКИЙ ЧЕРВОНИЙ ПЕС КЛІФФОРД»

Прем'єра стрічки в Україні відбудеться 2 грудня 2021 року.

25.10.2021
об 10:21

Події

У Києві відбулася прем’єра готичної анімації «Родина Адамсів 2»

Днями у кінотеатрі Оскар, що в ТРЦ Gulliver, відбулася містична прем’єра анімації  «Родина Адамсів 2». На червону доріжку в Києві завітала ведуча «Сніданок з 1+1», професійна акторка Людмила Барбір, яка вже вдруге озвучила головну героїню стрічки – Мортішу. На прем’єрі красуня та мати веселої сімейки стала ще й зірковою репортеркою програми «Світське Життя».

23.10.2021
об 10:47