Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Романтична комедія «Реальне кохання» вийде у кінотеатрах України

13.12.2021
об 15:47

Краща романтична комедія для новорічного настрою. Дев’ять неймовірних і настільки ж реальних історій, які дивовижним чином переплітають між собою всіх героїв напередодні Різдва, щоб закінчитись хепіендом!

Стрічка «Реальне Кохання» повертається у кінопрокат. В США її представили у 2003 році, в Україні ж на великі екрани вона вийде вперше.

До Різдва лишається всього 5 днів, і у повітрі вже відчувається магія свята! Усі в передчутті здійснення мрій і бажань. Британія опиняється в полоні циклону, що загрожує перерости в цунамі. Усі піддані Її Величності — від прем’єр-міністра (Г’ю Ґрант) до секретарки (Лора Лінні), від поважного батька сімейства (Алан Рікман) до 11-річного хлопчини-сироти (Томас Сенгстер) — закохані та сподіваються на щастя.

Режисер - Річард Кертіс У ролях: Г'ю Ґрант ("Джентльмени", "Щоденник Бріджит Джонс: Грані розумного"), Кіра Найтлі (франшиза "Пірати Карибського моря", "Гордість та упередження", "Прихована краса"), Ліам Нісон ("Льодовий дрифт", "Захисник"), Емма Томпсон ("Розум і почуття", "Щасливого Різдва"), Колін Ферт (франшиза "Кінгсман", "Щоденник Бріджит Джонс"), Алан Рікман (франшиза "Гаррі Поттер", "Парфумер"), Роуен Аткінсон ("Містер Бін").

У кінотеатрах України з 30 грудня 2021 року.

 

Джерело: SVOEkino Film Distribution

Читайте також:

Новини

Українські фільми отримали нагороди IX Міжнародного кінофестивалю студентських та дебютних фільмів "Бастау"

Місією кінофестивалю "Бастау" (у перекладі з казахської – "початок") організатори бачать співпрацю між кінематографістами Європи та Азії, підтримку та просування їхніх робіт, підвищення інтересу до створення кінофільмів різних жанрів. Гасло фестивалю, що проходить в Алмати – «Кіно нового покоління».

09.12.2021
об 12:06

Новини

Новий постер та офіційна дата прокату фільму «Носоріг» Олега Сенцова

Фільм Олега Сенцова «Носоріг» представляє український постер. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – цієї осені на Київському тижні критики.

13.12.2021
об 12:43