Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Рок-гурт «Без обмежень» записав кавер на пісню Кузьми Скрябіна

17.12.2021
об 15:42

Хлопці-рокери із гурту «Без Обмежень» подарували нове звучання романтичному суперхіту Скрябіна «Мовчати». Сингл стане саундтреком фільму «‌‎Я, “Побєда” і Берлін», який незабаром вийде у кінопрокат України.

Фільм «‌‎Я, “Побєда” і Берлін» створюється за мотивами однойменної повісті легендарного українського музиканта Кузьми Скрябіна.

Нещадавно було оголошену дату творці стрічки оголосили офіційну дату прем’єри 

Переслухати як переспівали «Без обмежень» пісню «про то, шо не можна словами сказати» можна на різних музичних платформах за посиланням.

 

Джерело: Соціальні мережі фільму «Я, «Побєда» і Берлін».

Читайте також:

Новини

Українські кінолокації представили у Лондоні

7–10 грудня у лондонському Business Design Centre вже всьоме відбулась одна з основних світових подій, присвячених промоції кінолокацій та продакшн-сервісів з усього світу – виставка FOCUS - The Meeting Place for International Production, де представила свої кінолокації і Україна.

14.12.2021
об 13:04

Новини

Актори фільму «Стоп – Земля» Катерини Горностай розповіли про свою першу закоханість

Метелики в животі, хвилювання, страх, безперервні думки про людину — лише маленька частина ознак закоханості. Впоратися зі своїми переживаннями, особливо коли це перші почуття, може не кожен. Головна героїня кінострічки Маша переживає раніше незнайомі їй почуття та розмірковує, чи варто в них зізнатися. А що в аналогічній ситуації робили актори фільму?

17.12.2021
об 13:39