Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Роботи замінюють акторів

26.06.2020
об 19:09

Дівчина-робот Еріка грає головну роль в науково-фантастичному фільмі, зйомки якого стартували ще у минулому році. Бюджет стрічки складає $ 70 млн.

Фільм розповідає про вченого, що спочатку створив програму для удосконалення людської ДНК, а потім зрозумів, яка вона небезпечна. За сюжетом, вчений спочатку створює жінку зі штучним інтелектом, а потім допомагає їй врятуватись. Твір науковця на екрані втілить саме робот Еріка. Зйомки нині проходять в Японії та частину стрічки планують знімати в Європі. Фільм стане першим, в якому робот задіяний у якості актора.

За офіційними даними, Еріку створили у 2018 році вчені з Японії.

Джерело: The Hollywood Reporter.

Читайте також:

Тиждень швейцарського кіно: Що є справжнє життя?
Новини

Тиждень швейцарського кіно: Що є справжнє життя?

Онлайн-фестиваль «Тиждень швейцарського кіно» розпочався вчора в Україні. Триватиме він з 19 по 28 червня. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі фільм спільного виробництва Швейцарії і Німеччини «Невинний». Стрічку знято Сімоном Жакме в 2018 році.

20.06.2020
об 17:33

Життя у 90-х: З’явився тизер нового проєкту Ірини Цілик «Я і Фелікс»
Новини

Життя у 90-х: З’явився тизер нового проєкту Ірини Цілик «Я і Фелікс»

Тизер нового проєкту від Ірини Цілик, авторки «Земля блакитна ніби апельсин», з’явився в мережі. «Я і Фелікс» – це художній повнометражний фільм за романом Артема Чеха.

23.06.2020
об 16:23

Новини

З’явився рейтинг протоколів санітарної безпеки кіномереж США

Запорукою успішної роботи й збільшення відвідуваності для кінотеатрів у період перезапуску прокату стане найбільш безпечна система санітарного захисту глядачів, вважає експерт міжнародної фінансової групи Credit Suisse Меган Дюркін.

25.06.2020
об 11:28