Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Робота над стрічкою «Аватар 2» завершена

28.09.2020
об 13:27

Перший «Аватар» вийшов на широкі екрани у 2009 році. З того часу фанати стрічки чекають на продовження історії. І ось, нарешті, режисер Джеймс Кемерон заявив, що зйомки фільму «Аватар 2» добігли кінця.

І хоча прем’єру другого фільму про життя на Пандорі глядачам слід очікувати лише наприкінці 2022 року, робота над стрічкою завершена. Навіть більше, – продовження історії «Аватар 3» вже на 95% знято. Про це заявив режисер Джеймс Кемерон в інтерв’ю актору Арнольду Шварценегеру.

«Через пандемію ми втратили чотири з половиною місяців – зйомки не проводились. Також ми відклали прем’єру стрічки, але це не значить, що в мене з’явився додатковий рік для роботи над стрічкою. Як тільки буде повністю завершено «Аватар 2», ми одразу перейдемо до «Аватар 3». Нині ми знаходимося у Новій Зеландії. Робота над другою частиною повністю завершена. Третя частина історії готова майже на 95%. Подальша перерва в роботі над стрічками малоймовірна, адже країна має великі успіхи у боротьбі з Covid-19», - сказав режисер ДЖЕЙМС КЕМЕРОН.

Він не став переповідати сюжет другого фільму, зазначив лише, що більша частина зйомок проводилась під водою. Також, за його словами, у стрічках підійматимуться теми екології, конфлікту поколінь та завичайно глядачів очікує боротьба мешканців Пандори зі злодіями, які прагнуть використовувати їхню планету для власних цілей.

Планується, що режисер зніме п’ять частин історії про мешканців Пандори. Прем’єру третього фільму слід очікувати в 2024 році, четвертого у 2026, а п’ятий «Аватар» можна буде подивитись аж у 2028 році. Загальний бюджет всіх стрічок складає один мільярд доларів.

 

Джерело: You Tube-канал Арнольда Шварценегера

Читайте також:

Новини

Джеймс Кемерон надихає команду сиквелу «Аватара» на плідну роботу

Днями продюсер «Аватара» Джон Ландау у своєму профілі в Інстаграм розповів, як Джеймс Кемерон підбадьорює творчу групу проєкту.

02.08.2020
об 15:59

Новини

Творча група «Аватару-2» повернулася на знімальний майданчик

У Новій Зеландії поновилися зйомки другої частини фантастичного фільму «Аватар».

26.06.2020
об 18:09

Новини

З’явились нові кадри зі зйомок стрічки «Аватар 2»

У мікроблозі Twiter на офіційній сторінці фільму «Аватар» з’явилось декілька нових кадрів зі знімального майданчика стрічки. Нині режисер та актори працюють над фільмом на Гаваях.

10.09.2020
об 18:51

Новини

У мережі з’явилось нове фото зі зйомок «Аватару 2»

Можливо у другій части саги знову з’явиться Сігурні Вівер, а дія фільму проходитиме під водою.

25.08.2020
об 16:26